Skrydžiai į Romą: Tautos aikštė

Kiekvienas užsisakęs skrydžius į Romą gauna galimybę aplankyti įspūdingąją Tautos aikštę (Piazza del Popolo). Siūlome trumpą, tačiau įdomią įvadinę pažintį su šia vieta.

Skrydžiai į Romą: Tautos aikštė

Skrydžiai į Romą: Tautos aikštė

Tautos aikštę galima rasti šiauriniame Romos miesto pakraštyje.Čia esanti kavinė Caffe Rosati vilioja užsukti į jos nuostabią ir jaukią terasą. Kadangi kavinė stovi ant Džijanikolo kalvos, Jums atsivers kvapą gniaužianti miesto panorama, o taip pat ši vieta puikiai tinka atsigaivinimui bei ramiam pasedėjimui.

Tautos aikštės viduryje išvysite XIII a. pr. Kr. Egipto obeliską – buvusią romėnų Circus Maximus (krikščionių kankinimo vieta) puošmeną. 1589 m šis obeliskas buvo perkeltas į aikštės vidurį, o tuo tarpu Santa Maria del Popolo bažnyčia gali pasigirti Raffaello sukurta Chigi koplyčia.

Keliaujant į rytinę Tautos aikštės dalį, būtina aplankyti žymųjį Monte Pinčijo parką, o taip pat rekomenduojame užsukti į šalia jo, už gynybinės Villa Borghese gynybinės sienos, esantį kur kas didesnė parką bei pasimėgauti nuostabiais gamtos, romėnų šventyklos ir zoologijos sodo vaizdais. Taipogi šiame parke galima rasti senovės graikų, etruskų bei romėnų meno muziejų – Museu Nazionale di Villa Giulia. Tęsiant pažintį su muziejais, siūlome aplankyti modernųjį meno muziejų Galleria d‘Arte Moderna bei renesansinio meno muziejų Galleria Borhese, esantį senuosiuose Borghese šeimos rūmuose.

Einant palei Pinčijo promenadą, prieisite dvibokštę Trinita dei Monti bažnyčią bei ne ką mažiau dėmesio vertą laiptinę Scalinata della Trinita dei Monti, kuri dar vadinama Ispanų laiptine.

Skrydžiai į Romą – tai Jūsų šansas pasivaikščioti po garsiąją Tautos aikštę bei savo akimis pamatyti visas šias nepakartojamas Italijos puošmenas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *