Skrydžiai į Romą: Venecijos aikštė

Užsisakykite skrydžius į Romą ir garantuojame, kad liksite sužavėti viena iš populiariausių Romos lankytinų vietų – Venecijos aikšte.

Skrydžiai į Romą: Venecijos aikštė

Skrydžiai į Romą: Venecijos aikštė

Venecijos aikštė – tai pagrindinis klasikinės Romos orientyras, esantis pagrindiniame senosios Romos kvartale. Šią vietą nesunkiai pasiekstie keliaudami nuo komercinio miesto centro Via Nazionale, o taip pat nuo istorinio centro – Via del Corso – bei nuo Vatikano.

Aikštėje galima rasti Pallazo Venezia – tai viduramžių laikų bei renesansinių ginklų muziejus, kuriame galima pamatyti ir tų laikmečių baldų ir skulptūrų.

Venecijos aikštė neabejotinai papuls  į kiekvieno čia besilankančio turisto akiratį. Visų pirmą ši vieta tiesiog traukia akį savo baltuoju Altarė della Patria paminklu, kuris buvo skirtas pagerbti pirmąjį vieningos Italijos karalių Viktorą Emanuelį II. Anot kai kurių ekspertų ir meno kritikų, šis paminklas netinka prie bendro Italijos sostinės vaizdo ir jis nedurėtų užimti tokios svarbios vietos šalia kitų istorinės vertės paminklų. Daugiausiai tokių nesutarimų kyla dėl baltos paminklo spalvos – šioji visai nesiderina su čia stovinčių smėlio spalvos romėnų paminklų.

Netoliese galima pamtyti Kapitolijaus kalvą, kuri, dar romėnų laikais, buvo laikoma švenviete. Čia būta aukurų, skirtų garbinti svarbiausiems dievams. Mūsų dienomis Kampidolijus yra laikomas vienu gražiausiai sukomplektuotų Italijos kompleksu bei visame pasaulyje garsina Michelangelo vardą.

Venecijos aikštės viduryje išvysite bronzinę Romos imperatoriaus Marko Aurelijaus statulą, o taip pat ir Palazzo Senatorio. Būtinai apsilankykite Kapitolijaus muziejuje bei užsukite į Palazzo Nuovo ir Palazzo dei Conservatori. Netoliese galima surasti romėnų teatrą Teatro di Marcello bei renesanso menininkų sukurtus rūmus Palazzo Farnese.

Skrydžiai į Romą suteiks Jums galimybę pamatyti visas šias minėtąsias ir netgi daugiau įžymybes Venecijos aikštėje bei pasisemti neišblėstamų įspūdžių tyrinėjant nuostabiąją Italijos sostinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *