Skrydžiai iš Kauno

Nuolatinius skrydžius iš Kauno oro uosto organizuoja dvi tarptautinių skrydžių aviakompanijos Ryanair ir airBaltic.

Skrydžiai iš Kauno

Skrydžiai iš Kauno

Kauno oro uostas 2010 metais aptarnavo 809732 keleivius ir buvo antras pagal aptarnaujamų keleivių skaičių oro uostas Lietuvoje. Palyginus su 2009 metais keleivių skaičius padidėjo 77 procentais.  Tai buvo patys didžiausi rodikliai Kauno oro uosto istorijoje.

Aviakompanijų Ryanair ir airBaltic organizuojamiems skrydžiams iš Kauno bilietus galima įsigyti Kauno oro uosto bilietų kasose, bei aviakompanijų internetiniuose puslapiuose. Rezervuojantis bilietus internetu pirmiausia reikia gerai susipažinti su bilietų rezervavimosi sąlygomis ir taisyklėmis. Svarbu nepamiršti, kad Ryanair savo keleiviams su savimi leidžia turėti 10 kilogramų rankinio bagažo, o registruojamo bagažo svorį gali pasirinkti pats keleivis, 15 arba 20 kilogramų, žinoma, kainos skiriasi. Reikia nepamiršti, kad skrydžius iš Kauno reikia patvirtinti likus ne mažiau kaip keturioms valandoms iki skrydžio pradžios ir prieš skrydį su savimi turėti atspausdintus bilietus.

Skrydžiai iš Kauno: maršrutai

Pigūs Skrydžiai iš Kauno oro uosto vykdomi į Tamperę, Stokholmo Skavstos oro uostą, Rygą, Oslą, Gothemburgą, Edinburgą, Dubliną, Liverpulį, Birmingemą, Bristolį, Londono Stanstedo, Lutono bei Gatviko oro uostus, Paryžių, Barseloną, Alikantę, Milaną, Frankfurtą, Briuselį, Koso bei Roso salas Graikijoje. Daugiausia pigių skrydžių iš Kauno vykdo Airijos bendrovė Ryanair.

Skrydžiai iš Kauno organizuojami kiekvieną dieną, o pigūs skrydžiai iš Kauno oro uosto su aviakompanija Ryanair jau tapę skiriamuoju oro uosto ženklu.

Populiariausi skrydžiai iš Kauno į Londono oro uostus. Į Londono Gatwick oro uostą skrydžiai vykdomi penkis kartus per savaitę, išskyrus antradienį ir šeštadienį.

Kaunas – Londono Lutono oro uostas skrydžiai antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Į Londono Stanstedo oro uostą skrydžiai iš Kauno vykdomi visą savaitę.

Į Airijos Dublino oro uostą Ryanair skrydžius organizuoja sekmadieniais, pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Daugiau informacijos apie Ryanair vykdomus skrydžius iš Kauno aviakompanijos internetiniame tinklalapyje.

Kauno oro uosto kontaktai

Oro uosto informacija
Tel. (8-37) 399 307
Faks. (8-37) 399 350
El. paštas: info@kun.lt
Darbo laikas: 7:00 – 24:00

Oficialus Kauno oro uosto tinklalapis: http://www.kaunas-airport.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *