Skrydžiai naujiems metams

Naujieji metai – toli gražu ne šeimos šventė. Šią progą beveik visi nori praleisti šėldami su draugais. Tiesa, kartais naujųjų metų šventimą norisi kiek paįvairinti. Tai puikiai galima padaryti su Skrydžiais naujiesiems metams. Būtent kur geriausia skristi naujaisiais metais mes Jums ir patarsime.

skrydziai_naujiems_metams

Skrydžiai naujiems metams yra gana populiarus, o vietų pasirinkimas taip pat nemažas

Viena iš žymiausių vietų naujųjų metų šventimui Europoje – tai Londonas. Juk Big Benas, mušantis 12-tą valandą, tai bene naujųjų metų simbolis. O pamatyti kaip nuo Temzės krantų kyla galybė fejerverkų – daugelio svajonė. Tiesa, didžiausia laimė tai yra pakliūti į garsiąją Londono Akį, ir visą vaizdą stebėti iš ten.

Kita puiki vieta „pažymėti“ naujiesiems metams – tai Dublinas. Išlenkę porą pintų alaus, daugelis Dubliniečių renkasi prie Kristaus Bažnyčios Katedros, kur skambantys varpai byloja apie atėjusius naujuosius metus.

Tiesa nuvykti į Paryžių naujaisiais metais turėtų būti daugelio svajonė. Čia šventė galima sakyti prasideda 9 valandą, kada Paryžiečiai su šampano buteliais renkasi prie svarbiausių miesto taškų – Eifelio bokšto, Montmarto. Kaip ir kituose miestuose, visą ceremoniją vainikuoja nuostabus vaizdas į kylančius aukštyn ir apšviečiančius dangų fejerverkus.

Tad štai tokie galėtų būti skrydžiai naujiesiems metams. Šia proga galima aplankyti ne tik šiuos miestus, ypatingai gražiai naujieji metai yra minimi ir Amsterdame, Madeiroje, Berlyne, net Maskvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *