Skrydžiai nėštumo metu

Daugelis moterų baiminasi skrydžių lėktuvais nėštumo metu. Jos turi puikų pagrindą savo baimėms, juk esant nėščiai nepatariama daryti daugelio dalykų, tiesa kokia yra situacija su skrydžiais nėštumo metu?

skrydziai_nestumo_metu

Skrydžiai nėštumo metu dažniausiai nėra pavojingi

Iš tiesų, tai daugelis oro linijų leidžia skristi nėščioms moterims net 36-ąją savaitę, o ir patys skrydžiai vaisiui nekenkia. Tiesa, kai kurios oro linijos turi savas taisykles, pagal kurias gali suteikti leidimą skristi nėščiai moteriai ar ne – viskas priklauso nuo jos ligos istorijos, embrionų skaičiaus, na ir natūralu, kad nemažą vaidmenį atlieka nėštumo laikotarpis.

Kartais skrydžiai nėštumo metu gali būti neleidžiami po 32 savaitės dėl nepakankamai gero pasiruošimo lėktuve (komandoje nėra akušerių, taip skrydis gali būti neleidžiamas dėl intensyvios vaikų terapijos specialistų nebūvimo.

Jei anksčiau pagimdėte neišnešiotuką, Jūsų skrydis taip pat gali būti atšauktas, tad viską reikėtų suderinti iš anksto.

Taip pat jeigu jūsų kelionė vyko 7-ame nėštumo mėnesyje, o atgalinis skrydis vyksta 8 ar 9 nėštumo mėnesyje, oro linijų bendrovė turi teisę neleisti Jums skristi lėktuvu.

Tad štai ką reikia žinoti, jei ruošiatės keliauti lėktuvu nėštumo metu. Visgi nepaisant šitos informacijos, būtinai nueikite pas daktarą, ir sužinokite, ar kelionė nepakenks Jums ar Jūsų vaisiui. Jei leidimas duotas – Jums bereikia sužinoti, ar oro linijos leis Jums skristi lėktuvu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *