Skrydžių tvarkaraštis

Skrydžių tvarkaraščius galima pamatyti visuose tiek mažuose, tiek dideliuose oro uostuose. Skrydžių tvarkaraštyje nurodytas išvykimo ir atvykimo laikas realiuoju laiku. Galima surasti Atvykimo ir išvykimo tvarkarasčius.

Skrydžių tvarkaraštis

Skrydžių tvarkaraštis

Atvykimo skrydžių tvarkaraštyje nurodomas skrydžio numeris, oro uostas iš kurio atskrenda lėktuvas, terminalas, kuriame leisis lėktuvas ir nusileidimo laikas, bei lėktuvo statusas( nusileido, laukiama ir pan.).

Išvykimo skrydžių tvarkaraščiuose pateikiamas skrydžio numeris, miestas ar oro uostas į kurį vykdomas skrydis, registracijos vartai bei vartų statusas.

Dideliuose oro uostuose galima surasti daug skrydžių tvarkarasčių. Šiuolaikiniame pasaulyje skrydžių tvarkarasčius galima pasižiūrėti ir internete. Daugybė aviakompanijų savo skrydžių tvarkarasčius rodo internete, tačiau tiksliausią informaciją galima gauti oro uoste.

Lietuvos oro uostų internetiniuose tinklapiuose galima pamatyti skrydžių tvarkarasčius realiuoju laiku.

Kauno oro uosto skrydžių tvarkaraštyje pateikiamas planuojamas nusileidimo arba išvykimo laikas, skrydžio numeris, oro uostas, ir pastabos apie skrydžius. Išvykimo skrydžių tvarkarasčiuose nurodoma kada pradedama registracija.

Vilniaus oro uosto skrydžių tvarkaraštyje pateikiama atvykimo or išvykimo informacijaf Atvykimo skrydžių tvarkaraštyje galima surasti informaciją apie skrydžių numerius, miestus, iš kurių atvyksta lėktuvai, laikus, kada planuojama ir kada tiksliai leisis ar jau nusileido lėktuvas. Taip pat lėktuvo statusas.

Išvykimo skrydžių tvarkaraštyje pateikiami skrydžių numeriai, miestas į kurį planuojamas skrydis, registracijos stalų numeriai, išvykimo laikai, vartų statusas.

Analogiška informacija pateikiama ir užsienio oro uostuose esančiuose skrydžių tvarkarasčiuose.

One thought on “Skrydžių tvarkaraštis

  1. Romualdas says:

    Internete nėra skrydžio tvarkaraščio iš Vilniaus, kodel?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *