„Small Planet Airlines“ – sėkmingiausia Katovicų oro uosto debiutante

Skrydžių bendrovei „Small Planet Airlines“ Lenkijos Katovicų oro uostas suteikė sėkmingiausios debiutantės titulą. Šis titulas kasmet suteikiamas geriausiai naujai oro uosto bendrovei.

„Small Planet Airlines“ veiklą Lenkijoje pradėjo 2010 metų pavasarį. Bendrovė vykdo skrydžius iš Varšuvos bei Katovicų oro uostų.

Small planet airlines

The airplane of Small Planet Airlines

2011 m. „Small Planet Airlines“ taip pat skraidys iš Gdansko bei Poznanės.

„Džiaugiamės, jog jau per pirmuosius veiklos metus įsitvirtinome Lenkijos poilsinių kelionių rinkoje, pelnėme didžiųjų kelionių organizatorių pasitikėjimą ir sulaukėme pripažinimo“ – teigė „Small Planet Airlines“ vadovas Vytautas Kaikaris.

2011-ųjų vasaros sezonui „Small Planet Airlines“ pasirašė sutartį su vienu iš didžiausių Lenkijos kelionių organizatoriumi „Triada“. Bendrovės lėktuvai skraidins turistus į Portugalijos, Turkijos, Graikijos, Ispanijos bei Maroko kurortus.

Trys „Small Planet Airlines“ bendrovės lėktuvai 2011 m. vasaros sezonui įsikurs ir Italijoje, kur vykdys užsakomųjų skrydžių programas.

Apie bendrovę „Small Planet Airlines“

Skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ priklauso aviacijos verslo grupei „Avia Solutions Group“. „Small Planet Airlines“ teikia užsakomųjų skrydžių ir orlaivių nuomos paslaugas. Bendrovės klientai yra Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Italijos, Didžiosios Britanijos bei kitų šalių kelionių organizatoriai ir skrydžių bendrovės. Bendrovės paslaugomis taip pat naudojasi futbolo ir krepšinio klubai, meno kolektyvai ir kitos organizacijos.

„Small Planet Airlines“ lėktuvų parką sudaro penki „Boeing 737-300“ orlaiviai. Jį netrukus papildys „Airbus A320“ šeimos lėktuvai.

Bendrovė turi Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Italijos oro vežėjo pažymėjimus ir gali vykdyti skrydžius iš šių šalių ne tik ES viduje, bet ir į trečiąsias šalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *