Spalvingoji Brazilija

Teritorija užimanti beveik pusę Pietų Amerikos žemyno daugiau nei 500 metų žavi keliautojus iš viso pasaulio. Birūs balto smėlio paplūdimiai, palmės bei mėlynas Atlanto vandenyno vanduo daugiau nei 7000 kilometrų besitęsiančioje pakrantėje.

Brazilija

Brazilija

Centrinė Brazilija siūlo pamatyti didingus krioklius, raudonų uolų kanjoną, ir skaidrias lyg krištolas upes, bet visa tai ti maža dalelė Brazilijos gamtos grožio. Puiki ir nepakartojama atrakcija gyvūnijos stebėjimas. Vaizdai čia stulbinantys kaip ir gamtos įvairovė, bei nuotykių gausa. Žygiai, plaukimas rąstais, nardymas, plaukimas banglentėmis, pėsčiūjų žygiai tai tik keletas būdų praleisti saulėtas dienas bet kuriame Brazilijos kampelyje.

Brazilija didžiausia ir daugiausiai gyventojų turinti Pietų Amerikos žemyno šalis. Tai didžiausia portugališkai kalbanti valstybė.

Brazilijos kraštovaizdį sudaro platus Amazonės miškų ruožas šiaurėje. Amazonės miškai didžiausi atogrąžų miškai Žemėje.

Brazilijoje teka vandeningiausia pasaulio upė Amazonė, kurią kai kurie mokslininkai laiko ilgiausia upe pasaulyje.

San Paulas turtingiausias Brazilijos miestas ir didžiausias finansinis centras visoje Pietų Amerikoje.

Kristaus statula Brazilijoje vienas iš septynių naujų pasaulio stebuklų ir Brazilijos krikščionybės simbolis.

Bene labiausiai turistus iš viso pasaulio vilioja Brazilijos karnavalai, pasižymintys įspūdingais gatvės paradais ir energinga muzika. Karnavalai turi daug regioninių charakteristikų ir patys įspūdingiausi vyksta Rio de Žaneire, Salvadore, Resife ir Olindoje. Kasmetinė šventė švenčiama keturiasdešimt dienų prieš Velykas ir žymi gavėnios pradžią. Rio de Žaneiro karnavalas laikomas vienu iš įspūdingiausių pasaulio šou.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *