Taivano miestai

Taivanas – šalis, kurioje itin saugomos tradicijos.  Iš tiesų Taivano miestai gali pasigirti dideliu skaičiumi pastatų, būdingų senovės kultūroms.  Taipogi šioje šalyje gan sparčiai vystomos aukštosios technologijos, tad čia nestinga ir greitai besistiebiančių verslo rajonų.

Tailando_miestai

Taivano miestai išlaikė itin didingus senovės pastatus

Kaosiungas – miestas kurį verta paminėti kalbant apie Tailandą. Šis miestas yra gan didelis, bei turi nemažą skaičių vietų, kuriose galima puikiai praleisti laiką.

Tarp jų galima paminėti puikia Kaosiungo Konfucijaus šventyklą, ar tarp modernių pastatų įsikūrusią senovinę Švento Rožančiaus katedrą.

Taipogi verta pasivaikščioti po miesto senamiestį, bei Lotuso ežerą.

Nemažiau malonu yra papėdinti po Cihou fortą, ar pasigrožėti laivais Qijin uoste.

Modernus Taivano miestas

Taipėjus yra gan modernus miestas. Ypač garsus yra „Taipei 101“ dangoraižis, kuris ilgą laiką buvo didžiausias dangoraižis pasaulyje.

Taipėjuje gan stipiriai rūpinamasi menais. Muziejų čia itin daug, tad paminėsime kelis vertus dėmesio – Robotų muziejus, Pašto muziejus, Auroros Menų muziejus, Nacionalinis muziejus, Nacionalinis Taivano muziejus.

Kalbant apie architektūrinius paminklus – čia jų irgi nemažai. Verta paminėti Longshan šventyklą. Deja II Pasaulinio Karo metu ji buvo pamušta, ir buvo sunaikinta daug relikvijų, visgi visa šventykla nebuvo sugriauta, ir dar dabar ji yra prieinama visiems.

Dar vienas jūsų apsilankymo vertas Taivano miestas – Tainanas. Iš tiesų čia yra per 300 šventyklų, tarp kurių galima rasti ir pirmąją Konfucijaus šventyklą.

Iš tiesų verta aplankyti tą pačią Konfucijaus švenyklą, kuri dar buvo ir pirmoji Taivano akademija. Dabar ši šventykla itin traukia turistus, nes čia vis dar vyksta Konfucijaus laikais vykę ritualai.

Verta aplankyti itin rytietiškai atrodantį Provintia fortą, kuris dabar yra vienas iš svarbiausių miesto architektūrinių paminklų.

Taivano miestai – tikri aukso grynuoliai. Čia rasite visko ko tik jums reikia. Nuo įspūdingų šventyklų, iki nepamirštamų dangoraižių.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *