Tenerifė

Tenerifė neabejotinai viena įspūdingiausių salų pasaulyje, ne veltui kiekvienais metais saloje apsilanko apie penki milijonai turistų. Nuostabūs smėkėti paplūdimiai, aukštos klasės viešbučiai su nepakartojamais vaizdais į jūrą, vienas nuostabiausių pramogų parkų – Loro parkas ir ,žinoma, Teidės ugnikalnis.

Tenerifė

Tenerifė

Tenerifė didžiausia Kanarų sala tiek dydžiu, teik gyventojų skaičiumi. Garsėja ne vien gamtos grožybėmis, tačiau ir nepakartojamais Santa Cruzo karnavalais, kurie pretenduoja į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Sala žinoma visame pasaulyje amžino pavasario salos pavadinimu. 365 saulėtos dienos, žiemą temperatūra tenukrenta iki 20 laipsnių, o vasarą saulė pakelia termometro stulpelį ir virš 30 laipsnių netgi pavėsyje.

Mažos kainos, o puikus pasirinkimas, saulė, vandenynas, gera nuotaika, nuotykiai visa tai galima surasti Tenerifėje.

Viena iš nuostabiausių lankytinų vietų tai Loro parkas. Nepaprasti orkų pasirodymai, tigrai, gorilos, vėžliai, pingvinai, piranijos ir dar daug įvairiausių gyvūnų galima pamatyti Loro parke.

3718 metrų virš jūros lygio, neapsakomas vaizdas, vaizdas iš arti, visa tai siūlo Teidės ugnikalnis. Viena iš įspūdingiausių atrakcijų Tenerifėje, tiesiog privaloma aplankyti. Turistai gali keltis su funikulieriumi iki pat viršūnės ir pamatyti kerinčius vaizdus.

Tai anaiptol ne viskas ką galima pamatyti ir nuveikti Tenerifėje. Įvairiausias ekskursijas galima įsigyti viešbučiuose ar tiesiog iš gatvės prekeivių. Vandens pramogos, delfinų stebėjimas, pasiplaukiojimai vandens transportu, nardymas tai tik maža dalis Tenerifės pramogų.

Tenerifėje yra du oro uostai, Šiaurės oro uostas ir Pietų oro uostas. Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair vykdo savo skrydžius į Tenerifę, deja, kolkas ne iš Lietuvos, tačiau labai palankiomis kainomis galima susikomplektuoti kelionę netiesioginiu reisu, tuo pačiu dar galima aplankyti ir kitą šalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *