Transaero avialinijos

AB ,,Transaero Airlines” arba tiesiog ,,Transaero” tai rusų aviakompanija, savo bagrindinę bazę turinti didžiausiame Rusijoje Domodedovo oro uoste. Vykdo savo ir užsakomuosius skrydžius 99 maršrutais.

Transaero avialinijos

Transaero avialinijos

,,Transaero avialinijos” savo veiklą pradėjo nuomotais iš ,,Aeroflot” aviakompanijos orlaiviais. 1990 metų gruodžio 28 dieną buvo užregistruota ,,Transaero’’ akcinė bendrovė, tai buvo pirma ne ,,Aeroflot” aviakompanijai priklausanti kompanija Sovietų Sąjungoje. Pirmąjį savo skrydį ,,Transaero” atliko 1991 metų lapkričio 5 dieną. Tai buvo užsakomasis skrydis iš Maskvos į Tel Avivą. 1992 metais Transaero gavo pirmąjį savo orlaivį – Iljušin II-86.

,,Transaero Airlines” buvo pirmoji Rusijos aviakompanija pradėjusi taikyti lojalumo programą (1995m.). Taip pat tai buvo pirmoji Rusijos aviakompanija gavusi FAA orlaivio techninės priežiūros pazymėjimą(1997m.).

Per pirmuosius du šių metų mėnesius ,,Transaero” aviakompanijos paslaugomis pasinaudojo 858804 keleiviai ir tai 10,8% daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu 2010 metais. Gabenta 523736 tonos krovinių, 37,9 % daugiau per tq patį laikotąrpį prieš metus.

www.transaero.com – oficialus Transaero tinklalapis

,,Transaero aviakompanijos” orlaivių parką sudaro 67 orlaiviai. Beveik visi Boeing tipo lėktuvai, tik 3 Tupolev Tu-214. Dar 12 orlaivių užsakyta.

,,Transaero aviakompanija” siūlo keliauti keturiomis skirtingomis klasėmis:

Turistų ekonomine klase,

Premium ekonomine klase,

Verslo klase,

Imperial klase.

Šiuo metu ,,Transaero aviakompanija” pripažinta kaip saugiausia Rusijos aviakompanija, kolkas nėra užfiksuota jokių nelaimingų atsitikimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *