Trapani – Birgi oro uostas

Jeigu grįšite į straipsnį apie Italijos Trapani miestą ( http://pigiausiskrydziai.lt/trapani/), pamatysite, kad čia ypač svarbus jūrų kelias. Tačiau norėdami patekti į šį miestą, Jūs neprivalote rinktis vien kelionę laivu, nes mieste yra įsikūręs ir oro uostas, visada pasiruošęs suteikti Jums savo paslaugas.

Trapani - Birgi oro uostas

Trapani oro uostas: istorija

Trapani – Birgi oro uostas – vienas iš penkių oro uostų Sicilijoje. Uostas naudojamas ne tik susisiekimui su kitomis Italijos ar Europos vietomis, bet ir kariniais tikslais.

Trapani oro uostas buvo atidarytas 1960 – ųjų metų pradžioje. Iš pradžių jis buvo suplanuotas kaip mažas regioninis oro uostas, kuriam buvo numatytas tik labai mažas skrydžių kiekis. Dėl savo strateginės geografinės padėties, oro uostą naudojo karinei veiklai. Tačiau 1990 metais Trapani – Birgi aviacentras prarado svarbą ir iki 2003 metų jo veikla buvo apribota. Po ilgo neveiklumo laikotarpio, nuo 2003 metų oro eismas pastebimai išaugo dėka nacionalinių skrydžių. Jį pradėjo naudoti tarptautiniams skrydžiams, todėl Trapani oro uostas dabar yra trečias pagal veiklumą iš visų oro uostų Sicilijoje.

Trapani oro uostas: šiandieninė veikla

Trapani oro uostas įsikūręs netoli Trapani miesto. Kaip ir daugelis kitų oro uostų, daugiausia darbo turi ir gausiausiai lankomas yra vasaros atostogų metu. Pagrindinė oro linijų bendrovė yra „Ryanair”, veikianti čia nuo 2006 metų.

Trapani oro uoste galėsite sočiai ir skaniai pavalgyti, išsinuomoti automobilį ar užsisakyti taksi, sulaukti pirmosios pagalbos nelaimės atveju ar apsipirkti universalinėse parduotuvėse.

Trapani oro uostas visada lauks Jūsų  atvykstant ne tik praleisti atostogų ar apsižvalgyti po Trapani miesto aplinką, tačiau draugiškas personalas Jus pasitiks bet kuriuo Jums patogiu metu.

Pagrindinė informacija

  • Adresas

91020 Trapani
C. da Birgi Italy

  • Telefonas +39.0923.842502
  • Faksas +39.0923.843263
  • Elektronins paštas info@airgest.it
  • Automobilių nuoma

Europcar

Avis

Hertz

Maggiore

Nolomania and Sixt

Naudingos nuorodos

http://en.wikipedia.org/wiki/Trapani-Birgi_Airport

http://www.aeroportotrapani.com/eng/aeroporto.asp

http://www.trapani-airport.com/

http://www.youtube.com/watch?v=BKSZ8kHHzFk

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *