Tunisas

Vis daugiau kelionių agentūrų siūlo keliauti į Afrikos valstybes. Dar viena tursitų mėgstama valstybė yra Šiaurės Afrikos Viduržiemio jūros pakrantėje.

tunisas

Tunisas

Daugiau nei septyni milijonai turistų apsilanko mažoje šiaurės Afrikos valstybėje per metus. Tik per kelias valandas galima pasiekti šį mažą egzotišką rojų. Švelnus Viduržiemio jūros klimatas puikiai tinka tiems, kurie mėgsta žaisti golfą, nardyti, buriuoti, kaitintis ir užsiimti kita paplūdimio veikla. Net ir sausio mėnesį temperatūra pakyla iki 16 laipsnių, vasarą galima pasikaitinti ir aukštesnėje nei 34 laipsnių temperatūroje.

Tunise siūlomos labai mažos pragyvenimo išlaidos, galima pasimėgauti saldžiais kepiniais ar šviežiai kepta žuvimi už labai mažą kainą palyginus su kitomis turistinėmis šalimis. Viešbučiai ir apartamentai atitinka aukštus standartus o juose galima apsistoti už labai konkurencingą kainą.

Turintis daugiau nei 900 kilometrų pakrantę Tunisas ideali vieta ne tik saulės pasiilgusioms šeimoms, tačiau ir visiems mėgstantiems nuotykius bei pramogas ir , žinoma, puikų orą.

Šalies istorija tęsiasi daugiau nei 3000 metų, dar nuo tada kai Kartagina buvo didžiausia valstybė vakariniame  Viduržiemio jūros regione. Kartaginos, Bizantijos, finikiečių, romėnų bei Osmanų imperijos paliko savo pėdsakus Tuniso kultūroje bei archeologijoje.

Mėgstantys nuotykius gali keliauti į dykumas su keturačiais, pamatyti įspūdingus dykumų peizažus bei sužinoti kaip vietiniai berberai išgyvena dykumose. Apsilankymai vietos kaimuose, jodinėjimai kupranugariais, šviežių egzotiškų vaisių ragavimas vietinių piemenų lankymas vienos iš atrakcijų siūlomų turistams. Tačiau Tunisas turi ir žymiai daugiau ką paiūlyti, bet geriausia savo akimis pamatyti.

Daugelis Lietuvos tarptautinių kelionių organizatorių palankiomis kainomis siūlo keliones į Tunisą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *