Tuniso miestai

Tunisas – mėgiama šalis tų turistų, kurie mėgsta paatostogauti prie Viduržemio jūros, apsilankyti Sacharos dykumoje. Tuniso miestai palieka gilų įspūdį, tad apžvelkime kelis iš jų.

Bab-al-Bahr vartai

Tuniso miestai pasižymi išpuoselėta architektūra

Tokio pavadinimo kaip ir šalis, šalies sostinėje Tunisas puikiai suderintos gilios tradicijos, bei šiuolaikiškos naujovės. Norite ramiai paatostogauti, bei pasivaikščioti po miestą, kuriame vienoje gatvės pusėje šimtamečiai namai, o kitoje pusėje naujoviški prekybos centrai? Šis Tuniso miestas kaip tik jums.

Šiame mieste svarbiausia yra Az-Zajtuno mečetė, ir ji puikiai tinka šiam miestui. Turistams patinka Šv. Vincento Pauliaus katedra, Ibn Chalduno statula.

Tačiau bene svarbiausia vieta šiame mieste – Medina – senasis musulmonų miestas.  Jis prasideda tiesai už Bab-al-Bahr vartų.

Monasatyras – turistinis Tuniso centras, šioje šalyje besilankantiems žmonėms parodo gausius šios šalies architektūrinius lobius.

Vienas iš įdomiausių šio miesto statinių – Monastyro ribatas. Čia galima pamatyti pakankamai geros būklės IX a. statybos tvirtovių ir vienuolynų, kurių pripažinkime – nėra daug.

Turistui turėtų patikti ir Habibo Burgibos – pirmojo šalies prezidento mauzoliejus ir mečetė.

Čia turėtų būti įdomu aplankyti ir Skanes rajoną, puikiai žinomą dėl savo golfo laukų, skaidraus vandenyno vandens, bei nesibaigiančių papludymių.

Taipogi apsilankykite šio Tuniso miesto medinoje, ir išmėginkite tradicinės Tuniso virtuvės skonį.

Port El Kantaujis itin mėgiamas turistų miestas. Šis miestas yra moderni turistinė zona, su aukščiausios klasės viešbučiais tesiog ant papludymio!

Čia itin populiaros turistinės kelionės laivais, puikūs instruktoriai siūlo savo nardymo pamokas.

Šiame mieste yra gausybė parkų – Centrinis miesto parkas, vandens pramogų parkas „Aqua Palace“, atrakcionų parkas „Hannibal park“.

http://youtu.be/1p79kmccaxQ

Taipogi čia galima paatostogauti ir gan aktyviai – galimos išvykos į dykumą, pasivaikščiojimas po buvusį romenų miestą.

Tad tokie yra Tuniso miestai – kiekvienas savotiškai patrauklus kiekvienam, ir turintis savo žavesio.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *