Turkijos kurortai: Alanija

Tęskime pažinti su Turkijos kurortais ir plačiau apžvelkime Alaniją.

Turkijos kurortai: Alanija

Turkijos kurortai: Alanija

Į Alaniją lankytojai plūsta žinodami, kad čia jų laukia malonus ir įvairiapusiškas poilsis. Jeigu planuojate kelionę į šį Turkijos kurortą, garantuojame, kad liksite sužavėti nepakartojamo grožio kraštovaizdžiu, istoriniais paminklais bei geriausiais paplūdimiais. Naktinis gyvenimas čia tiesiog verda, o geriausi restoranai bei barai atitiks išrankiausio gurmano skonį.

Daugybę pramogų ir užtikrintą atgaivą tiek kūnui, tiek sielai suteiks auksaspalviai Alanijos paplūdimiai, o gaivus Viduržemio jūros vanduo atgaivins ir apsaugos nuo kaitrios saulės spindulių.

Jeigu lankysitės Alanijoje, būtinai nuvykite prie Raudonojo bokšto, kuriam kadaise buvo patikėta apsauginė funkcija. Šiuo metu jame įsikūręs Etnografinis muziejus, o pakilus į 33 metrų aukščio bokšto viršūnę galima pasigrožėti nepakartojamais, į rytus atsiveriančiais vaizdais. Aplankę bokštą ir keliaudami toliau, prieisite senovinio miesto sienas, pamatysite laisvų statyklą, kuri buvo įkurta 1228 metais ir saugojo miestą nuo užpuolikų iš Rytų. Čia pat vis dar stovi keli ūkiniai pastatai ir mečetė, o pagrindinėje miesto gatvėje stovi paminklas, skirtas pagerbti „turkų tėvui“ Atatiurkui.

Idealūs paplūdimiai, smėlėtos jūros pakrantės ir įvairiausios pramogos bei vandens sporto šakos – visą tai ir netgi daugiau gali pasiūlyti Alanija. Miestas gražus tiek dieną, tiek naktį: vakarais gatveles apšviečia margaspalvės vitrinos, viliojančios įsigyti tradicinius turkų drabužius, kilimus, o galbūt nupirkti mielų suvenyrų savo artimiesiems. Visa Alanija pripildyta pramogų ir pasilinksminimo vietų, tad nuobodžiauti tikrai neteks.

Alanija – tai vienas iš geriausių Turkijos kurortų, tad nepraleiskite galimybės apsilankyti šiame miestelyje ir puikiai praleisti laiką su šeima, draugais bei artimaisiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *