Turkijos kurortai: Kemeras

Tęskime pažintį su Turkijos kurortais ir atidžiau apžvelkime kurortinį Kemero rajoną.

Turkijos kurortai: Kemeras

Turkijos kurortai: Kemeras

Kemeras yra išsidėstęs į vakarus nuo Antalijos, 70 km palei Viduržemio jūros pakrantę ir yra skirstomas į mažesnes tursitų gyvenvietes: Kiriš, Čamjuva, Beldibi, Goiniuk, Kemerą ir Tekirovą. Turistai šį kurortą pamėgo dėl ypatingos aplingos – kalnų ir pušynų.  Kemero paplūdimiai yra gargždiniai, tačiaus vietomis viešbučių paplūdimiuose galima rasti supilto smėlio. Jūra čia pasižymi ypatinga švara, todėl tai puiki vieta mėgstantiems nardymą.

Jeigu planuojate atostogauti su vaikais, rekomenduojame vykti į Kirišą ir Čamjuvą, nes paplūdimiai čia su smulkiu gargždu, o taip pat Jūsų atostogoms puikiai tiktų Tekirova, kurioje galima rasti puikių smėlio paplūdimių, kurie suteiks daugiau komforto poilsiui su šeima. Tie, kurie mėgsta ramų ir komfortišką poilsį, Kemero kurorte yra daugybė aukščiausios klasės viešbučių, pasiruošusių patenkinti net ir pačių išrankiausiųjų poreikius.

Jaunimas dažniausiai renkasi Kemero miestą, kuris pasižymi ypač aktyvių naktiniu gyvenimu bei daugybe kitų įvairiausių pramogų. Šiame mieste galima rasti nemažai puikių kavinių, rekomenduojama aplankyti delfinariumą, o paplūdimiuose siūloma užsiimti įvairiomis vandens sporto šakomis bei pramogomis. Taip pat daugelis jaunų žmonių neaplenkia ir Balbidi rajono, kuris garsėja vienu iš geriausių naktinių klunų – „Kristalas“ bei aikštele „Sultans Kervansaray“ restorane turkiškų bei pilvo šokių šokėjams. Graži gamta, kalnai ir pušynai žavi garbesnio amžiaus turistus, tad Kemero kurortas gali būti puikia vieta ramiam ir sielą gaivinančiam poilsiui.

Kemero kurortas – tai vieta, kurią atostogoms gali pasirinkti tiek jaunesnio, tiek ir vyresnio amžiaus poilsiautojai, nes ir vieni, ir kiti čia ras tinkamiausią laiko praleidimo būdą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *