Turkijos kurortai: Marmaris

Tęskime pažintį su Turkijos kurortais ir atidžiau apžvelkime Marmario kurortą.

Turkijos kurortai: Marmaris

Turkijos kurortai: Marmaris

Marmaris – tai vienas žinomiausių Turkijos kurortų. Jis įsikūręs prie Egėjo jūros, o apie šį miestą buvo žinoma jau VI a.p.m.e. Nuo pat  egzistavimo pradžios Marmariui buvo patikėta svarbus uostamiesčio vaidmuo. Kadangi miestas išsidėstęs netoli Rodos salos, jo geografinė padėtis turėjo nemažą įtaką Marmario istorijai ir plėtrai.

Šiomis dienomis Marmaryje galima aplankyti daugybę senovinių ir viduramžių kultūrą menančių paminklų, o taip pat pasivaikščioti po nekartojamą ir originalų senamiestį, kuriame įsikūrę geriausi barai ir kavinės. Po Bodrumo, Marmaris užima antrąją vietą didžiausių visos šalies pramogų centrų sąraše.

Marmaryje yra gatvė, skirta vien barams ir naktiniams klubams. Jeigu mėgstate aktyvų naktinį gyvenimą, ši vieta Jūsų tikrai nenuvils: galima užsukti į įvairiausio pobūdžio barą, pub‘ą, kokteilių barą, kavinę, pašokti diskotekoje ar padainoti karaokė. Naktiniai klubai šiame mieste savo įvaizdį ir interjerą  keičia kas metus, todėl daugelis pramogų mylėtojų į šį kurortą sugrįžtą ne kartą ir ne du.

Be aktyvaus naktinio gyvenimo, Marmaris garsėja savo sveikatingumo centrais: tai ir turkiškos pirtys, geriausi SPA, kurie įsikūrę bene kiekviename viešbutyje. Be minėtųjų sveikatingumo paslaugų, Marmaryje gausu sporto centrų, tokių kaip Orhan Aydin, kurį sudaro ne tik puiki sporto salė, bet ir teniso bei skvočo kortai ir galimybė lankyti tai – chi kursus.

Marmaryje galima apsilankyti ir vandens parkuose, pasimėgauti čiuožyklomis, o tiems, kas nemėgsta vandens pramogų, rekomenduojame apsilankyti Nacionaliniame Marmario parke ir pasimėgauti natūraliu gamtos kampeliu ir jos laukine gyvūnija.

Marmaris – tai puikus Turkijos kurortas, kuriame atsiras veiklos net ir pačiam išrankiausiam poilsiautojui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *