Turkijos kurortai: Sidė

Dar vienas, ne ką prastensis nei anksčiau minėtieji Turkijos kurortai, – Sidė.

Turkijos kurortai: Sidė

Turkijos kurortai: Sidė

Sidė – tai nepaprastai gyvybingas ir šiuolaikiškas kurortinis miestelis, nuo Antalijos nutolęs 75 km atstumu. Anot turimų žinių, šis miestelis įsikūrė apie VII a. pr. Kr., o pirmieji jo gyventojai buvo Graikijos kolonistai. Greitai jis tapo svarbiu jūros prekybos centru, garsėjančiu gražuolėmis vergėmis, kurių pirkti pirkliai atvykdavo iš tolimiausių pasaulio kampelių.

Mūsų dienomis Sidė – tvarkingas ir aktyviu poilsiu garsėjantis kurortas, esantis Pietų Turkijoje. Čia galima aplankyti įspūdingus Turkijos gyvenvietės griuvėsius, o kokybišką ir komfortišką poilsį siūlo miestelyje įsikūrę geriausi viešbučiai, kuriuose galima rasti SPA bei kitus grožio centrus. Daugybė restoranų ir kavinių siūlo pasimėgauti gardžiausiais tradiciniais Turkijos valgiais, o dauguma kurorto viešbučių vakarais organizuoja įvairius renginius. Nepraleiskite galimybės apsilankyti Sidės naktiniame klube, kuris įsikūręs ant jūros kranto tiesiai po atviru dangumi.

Jeigu atostogausite Sidėje, būtinai aplankykite Sidės amfiteatro likučius, didingas Apolono ir Atėnės šventoves, kurios buvo pastatytos II a., o taip pat pasižvalgykite poi Romėniškąsias pirtis, nekropolį, akveduką ir daugybę kitų įdomių lankytinų Sidės vietų.

Sidė – tai ne tik vertingų istorinių objektų miestas, bet ir nepakartojamos gamtos vietovė. Rekomenduojame nuvykti prie Manavgato krioklių ir Managvat upės, kuri išsilieja į Viduržemio jūrą.

Jeigu mėgstate aktyvias vandens pramogas, būtinai aplankykite Aqualand vandens pramogų parką, kur galėsite pasisemti adrenalino ir pasivažinėti vandens kalniukais, čiuožyklomis bei pasimaudyti banguojančiame baseine. Jėgas galima atgauti vietoje esančiame restorane, o pailsėjus kviečiama gerai praleisti laiką nuotaikingoje diskotekoje.

Sidės kurortas – tai puikus pasirinkimas norintiems praleisti nepamirštamas atostogas Turkijoje, tad griebkite lagaminą, puikią nuotaiką ir pirmyn ieškoti nuotykių bei pramogų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *