United Airlines avialinijos

„United Airlines“- tai didžiausios avialinijos pasaulyje, įsikūrusios Jungtinėse Valstijose. Šioje bendrovėje dirba 48 tūkstančiai darbuotojų. Jai priklauso 360 lėktuvų. Centrinis „United Airlines“ oro uostas yra „O’Hare“ tarptautinis oro uostas. „United Airlines“ taip pat įsikūrusi Vašingtono, Denverio, San Francisko ir Los Andželo tarptautiniuose oro uostuose.

United Airlines avialinijų lėktuvas

United Airlines avialinijų lėktuvas

„United Airlines“ yra viena „Star Alliance“, didžiausio avialinijų aljanso pasaulyje, steigėjų, siūlanti skrydžius į daugiau nei 1000 vietovių 170 pasaulio šalių.

2010 m. gegužės 2 d. avialinijų „Continental Airlines“ ir „United Airlines“ direktorių taryba patvirtinto akcijų mainų sandorį, kurio dėka atsiras didžiausios pasaulyje avialinijos pagal keleivių mylias ir antros didžiausios avialinijos, atsižvelgiant į parko dydį ir paskirties vietovių skaičių, po „Delta Airlines“. Naujoji bendrovė bus pavadinta „United Airlines“, tačiau naudos „Continental Airlines“ avialinijų logotipą ir įsikurs Čikagoje.

„United Airlines“ bendrovė siejama su seniausiomis komercinėmis avialinijomis Jungtinėse Valstijose, t.y., su Walter Varney „Varney Airlines“ oro pašto paslauga. Šis žmogus taipogi buvo „Continental Airlines“ įkūrėjas. Minėta bendrovė įsteigta Boize, Aidahe.  Pagrindinis Varney pilotas, Leon D. „Lee“ Cuddeback pirmąjį kontraktinį oro pašto skrydį atliko 1926 m. balandžio 6 d. „Swallow“ dvisparniu lėktuvu. Jis grįžo kitą dieną su 200 svarų pašto. Bendrovės „United Airlines“ istorijoje balandžio 6 d. laikoma jos gimtadieniu ir diena, kuomet Jungtinėse Valstijose pradėjo funkcionuoti „tikroji“ oro linijų paslauga, veikianti pagal fiksuotus maršrutus ir grafikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *