Valensijos oro uostas

Valensija – trečias pagal dydį miestas rytų Ispanijoje, prie Viduržemio jūros. Norėdami apsilankyti šiame mieste oro keliu, išsilaipinsite Valensijos oro uoste.

Valensijos oro uostas

Valensijos oro uostas: veikla

Valensijos aviacentras, dar žinomas kaip Maniso oro uostas, yra aštuntas tarp judriausiųjų Ispanijos oro uostų. Įsikūręs 8 km į vakarus nuo Valensijos miesto bei 9 km nuo jo centro.

Valensijos oro uostas turi tik vieną kilimo bei leidimosi taką ir vienintelį terminalo pastatą, paskirstytą į tris aukštus. Pirmame pastato aukšte įsikūrusi atvykimo ir išvykimo registratūra bei visos reikalingos paslaugos, kurios palengvins Jūsų pasiruošimą kelionei ar patogų atvykimą. Čia Jums bus suteikta informacija visais su oro uosto veikla susijusiais klausimais. Antrame aukšte turėsite galimybę užsukti pavalgyti į restoranus ar kavines, rasite įvairaus asortimento parduotuvių.

2010 metais Valensijos oro uostas aptarnavo beveik penkis milijonus keliautojų bei įvykdė 7802 sėkmingus skrydžius.

Valensijos oro uostas: susisiekimas

Atvykus į Valensiją, galėsite lengvai keliauti, naudojantis miesto viešuoju transportu. 2007 metais buvo pratęsta Valensijo metro linija, kad ši, Jūsų patogumui, galėtų pasiekti oro uostą. Į miesto centrą nuvykti ar lengvai pasiekti vakarinį uostą galima ir reguliariai važiuojančiais traukiniais arba autobusais. Iš oro uosto kasdien važiuoja Aeoro – Bus kompanijos autobusai (nuo 6.00 iki 22.00, kas 20 minučių; bilieto kaina 2.50 €).

Valensijos oro uostas – tai ne tik vieta, kurioje išsilaipinsite atvykę į Valensiją, tačiau čia Jūs sulauksite naudingų patarimų, susijusių su apgyvendinimu ar laiko praleidimu šiame saulėtosios Ispanijos mieste.

Pagrindinė informacija

  • Vieta už 8 kilometrų nuo Valensijos
  • Adresas Ctra del Aeropuerto 49640, Manises, Valencia
  • Telefonas 0034 961 598 500
  • Terminalai 1

Naudingos nuorodos

http://www.spanishairportguide.com/valencia/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *