Vasaros kelionės

Nors žiema tik ką atėjo į mūsų kiemą, vis dažniau pamąstome apie artėjančią vasarą bei jos teikiamus malonumus. O Jūs ar jau suplanavote, kur keliausite praleisti puikias ir nepamirštamas atostogas? Jei ne, pateiksime keletą pasiūlymų. O gal kuo nors susidomėsite…

Vasaros kelionės, Rodas

Vasaros kelionės: Rodas

Rodas – tai sala priklausanti Graikijai ir esanti Egėjo jūroje. Čia kadaise buvo vienas iš septynių pasaulio stebuklų – Rodo kolosas. Verta apsilankyti sostinėje, kuri Jus nukels į viduramžių laikus – ji įtraukta į pasaulio paveldą. Nemažai turistų, kartą apsilankiusių Rode, čia vėl sugrįšta dėl poilsiui palankaus klimato, daugybės įvairiausių pramogų bei nepakartojamų Viduržemio jūros paplūdimių.

Vasaros kelionės: Kreta

Taip pat Graikijai priklauso ir Viduržemio jūroje esanti Kretos sala. Praleidą keletą dienų šioje nuostabioje vietoje, Jūs susipažinsite ne tik su jos gamtos įvairove, bet ir kultūrinėmis vertybėmis, kurios čia saugomis jau daugybę amžių. Kreta taip pat puiki atostogų vieta tiems, kuriuos žavi graikiška virtuvė, kaitri saulė ir aktyvus naktinis gyvenimas.

Vasaros kelionės: Barselona

Barselona – tai viena iš populiariausių turistų lankomų vietų Ispanijoje. Čia yra bene svarbiausias Viduržemio jūros uostamiestis,  o taip pat Barselona gali didžiuotis pelnytai paskirtu šalies kultūros, ekonomikos bei sporto centro vardu. Lankydamiesi šiame mieste, galėsite pasivaikščioti po nuostabų senamiestį, kuris nustebins Jus gausybe istorinių pastatų, bet labiausiai pasaulyje Barseloną garsina XIX – XX amžių sankirtoje pastatyti modernistiniai pastatai. Po ilgos dienos, praleistos vaikštinėjant po miestą, vakare Jūsų lauks puikūs restoranai ir naktiniai klubai, o kitą dieną atgaivins Barselonos paplūdimiai, kurie driekiasi net 5 km. Viduržemio jūros pakrante.

Šį kartą išrinkome tik kelias populiariausias vasaros kelionių vietas, kurias kasmet aplanko milijonai nuotykių ir saulės šilumos išsiilgusių turistų, tad apmąstykite savo planus ir galbūt kuriai nors iš mūsų paminėtų vietų atsiras laiko Jūsų atostogų kalendoriuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *