Venesuelos miestai

Venesuela – karšta šalis. Čia visada kepina saulė, tačiau oras čia drėgnas. Ar sugebėjo Venesuelos miestai išlaikyti savo architektūrinius paminklus tokiomis nepalankiomis sąlygomis?

Venesuelos_miestai

Venesuelos miestai, nors ir blogomis sąlygomis, puikiai išlaikė savo architektūrinius paminklus

Vienas iš tokių Venesuelos miestų – Merida. Lankytinų vietų čia labai daug. Pavyzdžiui, kad ir: valdžios rezidencija, kurioje gyveno šalies vadovai.

Taipogi čia yra gražių bažnyčių. Viena gražiausių – Meridos katedra, „prijaučianti“ Barokui. Iglesia del Carmen – seniausias religinis pastatas visame mieste. Visi ją lanko vien dėl nuostabios kolonijinės architektūros.

Turistai šiame mieste vertina ir vienintelį Gotikinį šio miesto pastatą Iglesia del Llano. Atvykę čia turistai aplanko ir Bethoveno sodus, Akvariumo sodai, kuriuose galima pamatyti tiek jūrose, tiek ežeruose gyvenančias žuvis.

Venesuelos miestai „myli“ gamtą

Nepamirškite aplankyti šalies sostinės Karakaso. Šis Venesuelos miestas turi visus sostinės bruožus, tad ir nuobodžiauti čia neteks (jei tik to nenorėsite).

Kelionę po šį miestą reikėtų pradėti nuo Federalinio Kapitolijaus. Šiame pastate nuolat vyksta kongresai, asemblijos, bei kitokie politiniai įvykiai.

Mėgstantys gamtą turėtų pasivaikščioti po miesto Rytinį Parką. Tai yra šio miesto „žaliasis kampelis“, su miniatiūriniu zoologijos sodu. Taipogi čia galima aplankyti Nacionalinį Panteoną, Centrinio parko kompleksą.

Svarbiausias miesto religinis pastatas – Karakaso katedra. Čia yra palaidoti garsūs Venesuelos veikėjai, o altorių grožis čia tiesiog pritrenkiantis.

Iglesia de San Francisco – ne tik bažnyčia, bet ir istorinis šalies palikimas. Čia galima pamatyti gražiausius XVII a. paveikslus, statulas, bei kitokius dirbinius.

Tad štai kokie Venesuelos miestai turėtų būti jūsų būtinų aplankyti miestų sąraše. Šie miestai tiesiog stebina savo grožiu, ir keri savo atmosfera. Vieną kartą čia užsukus, išvykti tiesiog nebesinori.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *