Vienos žemėlapis

Viena yra Austrijos sostinė. Pats Vienos žemėlapis daugeliui turistų yra puikiai pažįstamas, tačiau turbūt neverta praleisti progos, ir panagrinėti Vienos žemėlapį dar kartą.

Vienos-zemelapis

Vienos žemėlapis turi labai daug lankytinų objektų

Viena yra labai didelis miestas, tiek Europos sąjungos, tiek pačios Austrijos atžvilgiu. Visų pirma, tai Viena yra 10 pagal dydį Europos sąjungas miestas, ir negana to, Vienos metropolitene gyvena apie 2,4 milijono žmonių, kas reiškia, kad čia yra susitelkę 25% Austrijos populiacijos. Tiesa pačiame mieste populiacija kiek mažesnė – ji siekia 1,7 milijono žmonių.

Pats Vienos plotas taipogi nėra labai mažas – jis užima 414 kvadratinių kilometrų, tad gyventojų tankumas Vienoje siekia ~4120 žmonių kvadratiniame kilometre.

Kadangi Viena yra toks didelis miestas, čia yra labai daug rajonų – net 23. Įdomu tai, kad daugumos rajonų paskirtis yra planuojama, tad miesto infrastruktūra yra labai gera.

Vienos žemėlapyje teatrai nuostabūs

Vienos žemėlapis visada žavėjo turistus tiek teatrais, tiek koncertų salėmis. Iš tiesų Viena yra rafinuotas miestas, ir norint pasiklausyti klasikinės muzikos, ar pažiūrėti į nuostabius vaidinimus verta apsilankyti tokiuose Vienos pastatuose, kaip Burgtheater, bei jo atšaka Akademietheater. Abiejuose teatruose yra atliekami Vokiški vaidinimai, bei jie yra atliekami begalo profesionaliai.

http://youtu.be/rWMntGNm5Ao

Hofburgo rajone yra muziejus, pavadinas Lobynu. Čia saugomos brangenybės, kurios ankščiau priklausė Habsburgų dinastijai. O Sisi muziejuje galima pamatyti imperatoriškus apartamentus, bei „sidabrinį kabinetą“.

Tas pats Hofburgo rajonas turbūt yra pats ypatingiausias visoje vienoje, mat čia yra įsikūrę karališkieji rūmai, nuostabiausi sodai, gražiausi sodai, bei geriausi Austrijos žirgynai.

Viena turi labai plačią susisiekimo liniją. Per šį miestą kursuoja autobusai, tramvajai, yra nutiestos net 5 požėminės metro linijos.

Tad štai toks yra Vienos žemėlapis. Jis iš tiesų yra labai gražus, karališkas ir įspūdingas, tad apsilankyti čia tiesiog būtina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *