Viešasis transportas Antalijoje

Toliau keliaujame į Turkiją ir šį kartą apsistojame Antalijoje. Susipažinsime su šio miesto viešuoju transportu.

Viešasis transportas Antalijoje

Viešasis transportas Antalijoje

Yra trys skirtingos viešojo transporto rūšys Atalijoje, tačiau miesto lankytojai yra raginami pasinaudoti visų trijų teikiamomis paslaugomis – tokiu būdu bus lengviau patenkinti savo poreikius kelionės metu. Bene geriausias būdas nukeliauti į daugelį miesto vietų – tai visuomeniniai autobusai.

Kolkas lankytojų mažai naudojama, bet greitai ir patikima Antalijos viešojo transporto priemonė – tai mažieji autobusiukai. Šie autobusiukai yra visiškai teisėtas ir efektyvus būdas transportuoti keleivius, o Antalijos lankytojai skatinami išbandyti šią transportą priemonę ir ne tik patogiai keliauti aplink miestą, bet ir pasisemti kelioninės patirties. Už kelionę autobusiuku sumokėsite 1.15YTL, o už bilietą reikia sumokėti vairuotojui vos įlipus į transporto priemonę.

Lankantis Antalijoje, taip pat galima keliauti naudojantis tramvajų paslaugomis, kuris ypač naudingas turistams, nes jis praveža po daugelį įdomiausių lankytinų vietų, pavyzdžiui, Antalijos muziejus. Tramvajai mieste važinėja kas pusvalandį, o kelionė kainuoja 1YTL, todėl tai yra nebrangus ir patogus būdas susipažinti su didžiąja dalimi viso miesto.

Taip pat visame Antalijos mieste galima lengvai susirasti laisvč taksi, tik verta atkreipti dėmesį, kad atitinkamai nuo laiko, skiriasi jų kainos: po vidurnakčio iki pat 06:00 ryto kelionė Jums kainuotų net 50% daugiau nei dienos metu. Jūs taip pat galite derėtis su bet kuriuo taksi vairuotoju dėl privataus gido paslaugų, tačiau už šią paslaugą tektų sumokėti daugiau pinigų. Nors tai ir ganėtinai brangu, tačiau turint pinigų tikrai verta.

Viešasis transportas Antalijoje – tai Jūsų paslaugoms pasiruošę autobusai, autobusiukai ir tramvajai, tad drąsiai keliaukite aplankyti Antaliją ir mėgaukitės vaizdingomis kelionėmis aplink miestą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *