Viešasis transportas Atėnuose

Besidomintiems kelionėmis į Atėnus, siūlome trumpą informaciją apie šio miesto viešąjį transportą.

Viešasis transportas Atėnuose

Viešasis transportas Atėnuose

Viešasis transportas Atėnuose, palyginti, nėra brangus: autobusų bilietas kainuoja 1 EUR, tramvajų – 0.60 EUR,o metro – 0.80 EUR. Metro ir tramvajų bilietus siūloma įsigyti specialiuose automatuose, o autobusų bilietais prekiaujama kioskuose arba specialiuose vietuose, esančiose terminaluose arba pagrindinėse aikštelėse. Vienkartinis autobusų ar troleibusų bilietas Atėnuose galioja 90 min., tačiau kelionėms galima naudoti ir metro tinkantį bilietą: svarbiausia sekti laiką ir neviršyti 90 min. kelionės trukmės.

Naudojantis geltonųjų troleibusų ar mėlynųjų autobusų paslaugomis, nuvyksite į bet kurią miesto vietą. Šios miesto transporto priemonės kursuoja kas 10-30 min., tačiau tiek autobusai, tiek ir troleibusai sustos bet kurioje Jums patogioje vietoje vos pamojus ranka. Atėnuose galima pamatyti ir mažus mėlynus autobusiukus, kurie dažniausiai važinėja siauromis miesto gatvėlėmis. Visų autobusų, autobusiukų ar troleibusų maršrutus galima rasti kai kuriose sustojimų stotelėse pavaizduotuose žemėlapiuose, o taip pat jais prekiaujama turizmo informacijos centre, esančiame netoli Syntagma aikštės.

Norintiems pamatyti pačias įdomiausias Atėnų lankytinas vietas, rekomenduojame pasinaudoti 400-uoju autobusų maršrutu, nes šis priveš Jus prie populiariausių miesto objektų.

Metro – tai dar vienas patogus ir greitas būdas apkeliauti visus Atėnus. Tačiau įspėjame, kad kartais metro susidaro žmonių spūstys, tad patartumėme šia transporto priemone keliauti neturint pirkinių ar lagaminų.

Jeigu nenorite naudotis minėtosiomis transporto priemonėmis, visada galima pasinaudoti taksi firmų siūlomomis paslaugomis, tačiau gali kilti kėblumų belaukiant neužimtų vežėjų.

Viešasis transportas Atėnuose neabejotinai palengvins Jūsų kelionę po šį nuostabų miestą ir sutaupys daugybę laiko, kurį galėsite skirti įvairiems malonumams ir pramogoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *