Viešasis transportas Berlyne

Prieš planuojant kelionę į užsienį, derėtų pasidomėti įvairiomis su ta šalimi susijusiomis smulkmenomis, pavyzdžiui, kokiu būdu keliausite po miestą bei jo apylinkes. Šiandien norėtume Jus supažindinti su viešuojo transporto tvarka Berlyne.

Viešasis transportas Berlyne

Viešasis transportas Berlyne

Berlyne kasdien gyventojų ir turistų patogumui į gatves išvažiuoja daugybė autobusų bei tramvajų, o metro tampa ne tik geičiausiu susisiekimo būdu, bet ir svarbia susitikimų vieta. Tam, kad būtų galima naudoti viešojo transporto paslaugomis, siūloma įsigyti vienkartinį bilietą, kuris galioja 2 valandas. Tiek laiko Jums užteks nuvažiuoti nuo vieno Berlyno galo iki kito. Bilietas galioja ne vienam įlipimui,todėl galima su tuo pačiu bilietu važiuoti su persėdimais.Už šią paslaugą sumokėsite 2,10€.

Be vienkartinių bilietėlių galima įsigyti bilietus mėnesiui, kurie suskirstyti į zonas, mėnesiui ne piko metu bei savaitgaliais, taip pat savaitei ar mažoms grupėms, studentiškus ir netgi įmonių bilietus. Kaip matote, bilietų pasirinkimas tikrai nemažas, telieka išsirinkti tobuliausią pasirinkimą.

Įspėjame, kad už važiavimą be bilieto taikomos didelės baudos. Jeigu būsite pagauti važiuojant be bilieto, Jums gali teki sumokėti baudą, siekiančią 70€.

Verta paminėti, kad visas Berlyno centras – tai milžiniška bėgių grandinė. Beveik kiekviename žingsnyje galima rastti bilietais prekiaujančius automatus, todėl nereikės stovėti ilgose eilės prie spaudos kioskelių ir pan. Stovėjimo aikštelės pasižymi saugumu: jos apšviestos, jaukios ir, palyginti su Vilniaus sustojimais, ypatingai prižiūrimos bei švarios. Už informaciją apie stotelių niokojimą siūlomos nemažos premijos – užtenka tik paskambinti visose stotelėse platinamus numeriu ir pranešti apie vykdomą arba įvykdytą žalą ir Jums bus sumokėta 600€ premija.

Viešasis transportas Berlyne – tai puikiai išvystyta ir tobulumo siekianti susisiekimo sistema, atitinkanti kiekvieno keliaujančiojo galimybes bei  leidžianti greitai ir patogiai keliauti po miestą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *