Viešasis transportas Dubajuje

Trumpam persikelkime į milijoninę miestą, esantį Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Dubajų. Šiandien apžvelgsime šio, dižiausio šalies miesto viešojo transporto sistemą.

Viešasis transportas Dubajuje

Viešasis transportas Dubajuje

Nuotraukoji matote išskirtinę Dubajaus transporto priemonę, kurią nors kartą lankydamiesi šiame mieste privalote išbandyti. Tai vandens taksi, Dubajuje vadinamas Abra.  Abra – maži keltai, vienu metu galintys gabenti apie 20 žmonių iš vienos Creek pusės, į kitą. Kelionės kaina yra apie 0,40 EUR. Šiuo metu galima naudotis naujųjų keltų paslaugomis, kuriuose įrengti geri oro kondicionieriai, bet vietiniai gyventojais juos vadina bedvasiais ir nė iš tolo neprilygstančiais tikriesiems Abra.

Dubajuje galima naudotis ir viešaisiais autobusais. Autobusai yra nebe geriausias ir patogiausias būdas apkeliauti aplink miestą, todėl jie yra ypač pamėgti turistu tarpe. Pastaruoje metu autobusų tinklas smarkiai pegerėjo,  o vienkartinis bilietas nuo vieno Dubajaus galo iki kito kainuoja apie 4,10 DHS. Svarbu prisiminti vieną taisyklę – autobusų priekis yra skirtas moterims ir šeimoms.

Populiariausias būdas keliauti aplink miestą yra taksi, kurį galima lengvai pasigauti gatyvėje ir gana pigiai nuvažiuoti į Jums reikiamą vietą. Tačiau daugiau dėmesio norėtume skirti Dubajaus metro. Dubajuje yra dvi metro linijos, kurios dirba visu pajėgumu nuo 5:50 ryto iki 23:00 ir kiek vėliau savaitgaliais (ketvirtadieniais – šeštadieniais). Įsidėmėkite, kas metro penktadienio rytais yra uždaromas ir savo darbą jis pradeda tik apie 13:30. Bilieto kainos priklauso nuo Jūsų kelionės trukmės.

Viešasis transportas Dubajuje yra gana įvairus ir stengiamasi jį pritaikyti prie kiekvieno keleivio poreikių, todėl jis nepaliaujamai atnaujinamas ir nuolatos ieškoma galimybių, kaip būtų galima jį patobulinti, tad ateityje tikimąsi dar patogesnio ir patikimesnio būdo keliauti aplink miestą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *