Viešasis transportas Dubline

Tęskime pažintį su užsienio miestų viešojo transporto teikiamomis paslaugomis. Šiandien siūlome Jums pagrindinę informaciją apie Dublino viešojo transporto sistemą.

Viešasis transportas Dubline

Viešasis transportas Dubline

Dublino autobusai (Dublin Bus) – tai puiki galimybė susisiekti su Dublino miestu ir artimiausiais rajonais. Tai miesto autobusai, mokykliniai autobusai, geležinkelio ir oro uosto susisiekimo autobusai, naktiniai ir traukinių linijos autobusai. Jie ne tik teikia susisiekimo paslaugas, bet ir siūlo galimybę užsisakyti dienines ekskursijas bei yra pritaikyti teikti paslaugas neįgaliesiems keliautojams.

Piko valandomis Dubline siūloma keliauti Xpresso greitaisiais autobusais. Jų maršrutai tikslingesni bei rečiau sustoja sustojimuose, o tai leidžia sutrumpinti kelionės trukmę.

Airlink autobusais galima nuvykti iš miesto centro į Dublino oro uosto bei atvirkščiai. Šie autobusai savo kelionę pradeda prie atvykimų salės Dublino oro uoste. Taip pat mieste kursuoja Nitelink autobusai – naktiniai autobusai, kuriais galima nukeliauti į Dublino pakraščius. Jie teikia savo paslaugas nuo Pirmadienio iki Šeštadienio, o pirmas reisas iš pradinės stotelės išvyksta 00:30 val. Dauguma autobusų po Dubliną važinėja iki  04:30 val. ryto. Kainos svyruoja nuo €4 iki €6, o bilietus galima įsigyti kiekvienoje autobuso stotelėje.

Railink autobusai veža iki pagrindinių geležinkelio stočių, o Bus Éireann siūlo tarpmiestines kelionės po didžiuosius Airijos miestus.  Be šių paslaugų, jie įsipareigoję gabenti moksleivius į mokyklas bei iš jų į namus.

Dubline veikia lengvųjų tranzitinių traukinių sistema, kurios dėka galima greitai ir patogiai susisiekti su miesto centru ir jo priemiesčiais. Dubline yra dvi pagrindinės linijos: žalioji bei raudonoji linija. Jos tarpusavyje nesujungtos, o atstumas tarp jų pėsčiomis užtruks vos 15 min.

Viešasis transportas Dubline – tai puiki galimybė greitai ir patogiai keliauti po Dubliną bei susisiekti su kitais didžiaisiais Airijos miestais.

Viešasis transportas Dubline, autobusai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *