Viešasis transportas Frankfurte

Neaplenksime ir Frankfurto prie Maino – penktojo pagal dydį Vokietijos miesto, kuriame yra antrasis pagal dydį Europos oro uostas bei garsusis Gėtės universitetas, ir susipažinsime su šio miesto viešuojo transporto sistema.

Viešasis transportas Frankfurte

Viešasis transportas Frankfurte

Reino – Maino transporto asociacija (RMV) yra didžiausia Europoje viešojo transporto asociacija ir svarbiausias susisiekimo būdas Frankfurte. S- Bahn Rhein – Main, kuri veikia nuo 1978 metų, sudaro 9 priemiestinės geležinkelio linijos, 145 traukiniai, kurie aptarnauja iki 350,000 keleivių per dieną bei pasiekia maksimalų 120 km / h greitį. Tuo tarpu Verkehrsgesellschaft Frankfurt (VGF), Frankfurto savivaldybės transporto institucija, yra atsakinga už 7 metro linijas, 8 tramvajų bei 42 autobusų linijas ( plius 9 naktinių autobusų linijos). Frankurte yra net 670 stotelių, užtikrinančių, kad Frankurtas prie Maino „visada kelyje“.  1200 vairuotojų nuo 4 valandos ryto iki 2 valandų nakties užtikrina, kad visi Frankfurto keleiviai greitai ir patogiai pasieks savo kelionės tikslą. Piko valandomis daugiau nei 330 transporto priemonių juda miesto gatvėmis, o savaitgaliais, kai Frankfurto kultūrinių renginių įvairovė pritraukia daugybę pramogų ištroškusių lankytojų, naktimis važiuoja net 8 naktiniai autobusai, užtikrinantys saugią ir patikimą kelionę namo.

Park & Ride ( P+ R) automobilių stovėjimo aikštelės yra skirtos vairuotojams, kurie nori palikti savo automobilius saugomoje vietoje ir toliau keliauti naudojantis visuomeniniu transportu. Tai idealus pasirinkimas tiems keliautojams, kurie nori kuo greičiau ir lengviau pasiekti miesto centrą.

Mieste siūloma įsigyti Frankfurto kortelę, kuri suteiks galimybę neribotai keliauti Frankfurto viešuoju transportu, o taipogi daugybę įvairiausių nuolaidų restoranuose, kavinėse, baruose ir mažmeninės prekybos parduotuvėse, tad belieka įsigyti šią „super taupymo kortelę“ ir leistis į nepakartojamą kelionę po vieną didžiausių Vokietijos miestų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *