Viešasis transportas Kopenhagoje

Keliaukime į Danijos sostinę ir didžiausią šalies miestą Kopenhagą ir susipažinkime su jos viešojo transporto sistema.

Viešasis transportas Kopenhagoje

Viešasis transportas Kopenhagoje

Viešojo transporto infrastruktūra Kopenhagoje yra viena iš veiksmingiausių ir patikimiausių visame pasaulyje. Nepaisant šių savybių, ji nepaliaujamai plėtojama ir tobulinama. Su viešojo transporto pagalba galima susisiekti su bet kuriuo Danijos sostinės regionu.

Didžioji dalis Kopenhagos ploto yra padalinta į zonas. Autobusų stotelėse ir stotyse rasite spalvotus zonų žemėlapius, pagal kurį galima lengvai ir tiksliai apskaičiuoti savo kelionės bilieto kainą. Kopenhagoje nėra vienkartinių bilietėlių, tačiau su vienu kelionės bilietu Jūs galite keisti metro, autobusus ir traukinius tiek, kiek Jums reikia, atsižvelgiant į Jūsų bilieto galiojimo laiką. Bilietus galima įsigyti kasose arba visuomeninio transporto priemonėje esančiuose aparatuose, taipogi bilietais prekiauja stotyse.  Jeigu nespėjote įsigyti bilietėlio prieš kelionę, jį galima nuspirkti pas vairuotoją, tačiau būtinai su savimi turėkite smulkių pinigų.

Jei Jūs planuojate daugiau naudotis viešojo transporto paslaugomis, rekomenduojame įsigyti 10 kelionių pravažiuavimą, arba apsvarstykite galimybę nusipirkti 24 valandų bilietą. Taip pat Danijos sostinėje prekiaujama Kopenhagos kortelėmis, kurios suteikia nemokamą prieigą prie 60 pagrindinių lankytinų vietų bei daugybę kitų įvairių nuolaidų.

Kopenhagoje važinėje „Inner City“ ekskursiniai autobusai, kurie išvyksta į Kopenhagos lankytinas vietas kas septynias minutes.

Taip pat mieste važinėja CityCirkel autobusai, kurie į orą išleidžia kelis kartus mažiau teršalų bei išmetamųjų dujų nei automobiliai ar paprasti autobusai.  Nepaisant ekologiškumo, bilieto kaina tokia pati kaip ir paprastuosiuose viešuosiuose autobusuose.

Viešasis transportas Kopenhagoje – tai puikus, greitas ir patikimas būdas keliauti po Danijos sostinę ir aplankyti kuo įmanoma daugiau įdomiausių miesto lankytinų vietų, tad nepamirškite pasirūpinti bilietais, o mes Jums linkime gerų įspūdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *