Viešasis transportas Kroatijoje

Šią vasarą ypatingą dėmesį skiriame pasaulio miestų bei šalių viešojo transporto sistemai. Jau pristatėme nemažai privalumų ir trūkūmų turinčius visuomeninius transportus daugelyje Lietuvos ir Europos miestų, o šiandien siūlome keliauti į Kroatiją ir apžvelgti šios šalies situaciją.

Viešasis transportas Kroatijoje

Viešasis transportas Kroatijoje

Kroatija kasmet pritraukia daugybę turistų, kurie plūsta čia pasimėgauti nepaprastais paplūdimiais, vandens gydyklų procedūromis bei įvairiomis turistinėmis pramogomis. Kalbant apie viešąjį transportą Kroatijoje, ganėtinai svarbus ir kelionių kainos klausimas. Iš vienos pusės jos nėra ypatingai aukštos, tačiau kai kam jos gali pasirodyti sunkiai įveikiamos. Tiems, kas siekia taupumo, lankantis šioje šalyje rekomenduojame keliauti autobusais. Bilietai keliaujant šia transporto priemone priklauso nuo  Jūsų kelionės trukmės: vienos valandos kaina Kroatijoje svyruoja nuo 20 iki 30 kunų (keliaujant tarpmiestiniais autobusais).

Galima rinktis ir kelionę keltu, tačiau tokiu atveju patogiausia ir pigiausia būtų keliauti pėsčiomis, nes norint perkelti automobilį, tektų sumokėti milžiniškas sumas. Tuo tarpu kelionė pėsčiajam kainuotų tiek pat, kiek ir važiuojant autobusu.

Brangiausias keliavimo būdas – automobilių nuoma. Į aukštas nuomos kainas neįskaičiuotas benzinas, kuris Kroatijoje kainuoja apie 8 kunas, o taip pat pasiryžus išsinuomoti transporto priemonę, Jums tektų susimokėti kelių mokestį, kelis kartus viršyjantį Lietuvoje vyraujančias kainas.

Gana pigus ir patogus būdas keliauti po Kroatiją – traukiniai. Nors jais keliauti yra šiek tiek brangiau, nei autobusais, kaina visgi yra prieinama, lyginant su kitomis Europos valstybėmis.

Viešasis transportas Kroatijoje – nors ir brangokas, tačiau greitas ir patogus būdas keliauti po šią nuostabią vietą, o jeigu planuojate čia apsilankyti, tad patartumėmė planuoti savo kelionę šilčiausiuoju liepos mėnesiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *