Viešasis transportas Madride

Tiems, kas planuoja kelionę į Madridą, paruošėme trumpą informaciją apie viešojo transporto paslaugas šiame mieste. Tikimės, kad rasite visus reikiamus atsakymus į galimai iškilsiančius klausimus, susijusius su šia tema.

Viešasis transportas Madride

Viešasis transportas Madride

Viešąjį transportą Madride sudaro autobusai, traukiniai ir metro. Daug kur šios transporto sistemos giriamos kaip nepaprastai greitos, saugios, švarios bei efektyvios.

Metro – tai greičiausias būdas keliauti Madride, o taip pat miesto metro sistema laikoma viena geriausių pasaulyje. Ji sudaryta iš 13 linijų, o jų bendras ilgis užima  trečią vietą tarp ilgiausių metro sistemų visoje Europoje. Naudojantis Madrido metro paslaugomis, greitai ir patogiai susisieksite su oro uostu ir atvirkščiai: galima vykti nuo oro uosto iki miesto. Metro siūlo savo paslaugas kasdien nuo 06:00 iki 02:00 val. Vienpusis bilietas kainuoja 1 EUR, tačiau tiems, kas planuoja mieste pabūti ilgiau, rekomenduojame įsigyti „10 kelionių“ bilietą, kuris Jums kainuos nuo 6.15 EUR. Šis bilietas tinka ir miesto autobusams.

Autobusai Madride kursuoja šiek tiek trumpiau: nuo 06:00 iki 22:30 val. Patogu tai, kad visus maršrutus galima rasti ant kiekvienos stotelės, o bilietų kainos nei kiek nesiskiria nuo metro. Madride kas rytą autobusai pajuda net  170 autobusų linijomis. Vasaros metu autobusuose veikia kondicionavimo sistema. Taip pat keliautojų patogumui Madride važinėja naktiniai autobusai, pažymėti N raide.

Traukiniai Madride važiuoja nuo 06:00 iki 23:00 val. Jie laikomi patogiausia susisiekimo priemone, jungianti aplinkinius rajonus ir centrą. Šio miesto traukiniai pasižymi ypatingu punktualumu bei yra labiausiai mėgstami keliautojų, vykstančių į užmiestį ar kitą rajoną.

Viešasis transportas Madride – tai puiki galimybė greičiau ir patogiau apkeliauti visą miestą, tačiau Madridas taip pat labai patraukli vieta keliaujantiems pėsčiomis

Viešasis transportas Madride, metro

Naudingos nuorodos

http://www.metromadrid.es/en/index.html

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *