Viešasis transportas Maljorkoje

Iš Sicilijos, keliaujame į kitą Viduržemio jūros salą – Maljorką – ir siūlome Jums trumpą pažintį su jos viešojo transporto sistema.

Viešasis transportas Maljorkoje

Viešasis transportas Maljorkoje

Milijonai turistų kasmet atvyksta į Son Juan oro uostą Maljorkoje. Kai kurie jų keliauja grupėmis ir nuomojasi autobusus, kiti gi mėgsta komfortą ir ieško automobilių nuomos punktų. Tačiau mes paruošėme trumpą informaciją tiems, kurie norėtų Maljorką pažinti naudojantis viešuoju transportu ir savarankiškai.

Maljorkoje viešojo transporto sistema yra nuolatos sparčiai tobulinama, todėl ir kelionių grafikai bei planai dažnai keičiais. Tiksliausią ir atnaujintą informaciją visada galima gauti oro uoste. Informacijos centras čia dirba  9-14 ir 15-20 valandomis bei 9-14 šeštadieniais.

Maljorkos transporto konsorciumas (CTM) yra viešoji įstaiga, prižiūrinti ir palaikanti bendrąją viešojo transporto sistemą bei planuoja miestų ir kaimų, esančių saloje mobilumą. CTM priežiūrai tenka traukiniai, metro ir autobusai. Ji taip pat yra atsakinga už techninius ir administracinius visuomeninio transporto sistemos klausimus ir nuolatos siekia pagerinti savo teikiamas paslaugas bei optimizuoti turimus išteklius.

Kelionės aplink Maljorką nėra brangios, traukiniai ir autobusai švarūs, patikimi ir yra pritaikyti vežti didelių gabaritų daiktus, pavyzdžiui, kūdikių vežimėlius, dviračius ar bagažą. Maljorkoje galima pasinaudoti ir dviračių nuomos paslaugomis.

Autobusų tinklas aplink Maljorką yra gana platus. Patogumo dėlei, sala yra suskirstyta į penkias zonas, pagal jas numeruojami ir autobusų maršrutai.

Naujoji metro linija patogiausia vietiniams gyventojams, o ypas studentų miestelio darbuotojams ir jo gyventojams. Kolkas ši linija mažai kuo domina lankytojus.

Daugiau naudongos informacijos apie Maljorkos viešąjį transportą galima rasti užėjus į interneto svetainę http://www.tib.org/en/web/ctm, o tuo tarpu mes toliau siūlome keliauti po įvairius pasaulio miestu bei šalis ir susipažinti su jų viešojo transporto sistemomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *