Viešasis transportas Milane

Sekantis miestas, į kurį keliausime ir susipažinsime su jo viešojo transporto sistema, yra Milanas.

Viešasis transportas Milane

Viešasis transportas Milane

Viešojo transporto sistemą Milane sudaro trys didmiesčio geležinkelio linijos ir 120 tramvajų, troleibusų ir autobusų maršrutai. Bendras viešojo transporto tinklas siekia 86 savivaldybes.

Milane yra metro, kuris susideda iš trijų linijų: raudonosios, kuri eina į šiaurės rytus ir vakarus, dėka žaliosios linijos galima keliauti į miesto šiaurės rytus ir pietvakarius, o geltonoji linija eina į šiaurę ir pietus. Taip pat yra papildoma mėlynoji linija, vedanti per tris stoteles Milano centre ir toliau einanti į priemiesčius. Milane metro stotelės pažymėti raudonu ženklu su baltąja „M“. Traukiniai važiuoja kasdien, nuo 6:15 iki 00:14.

Milane taip pat galima pasinaudoti tramvajų teikiamomis paslaugomis. Jie yra ryškiai oranžinės spalvos ir gali būti ilgesni bei trumpesni. Pirmieji yra kur kas modernesni. Miesto autobusai taip pat iš toli šviečia oranžine spalva. Milane važinėja tiek elektra varomi, tiek ir paprastieji autobusai.

Viso viešojo transporto bilietus galima įsigyti spaudos kioskuose, tabako parduotuvėse arba iš specialių bilietais prekiaujančių automatų bei metro stotyse. Ne visos stotys turi naująsias bilietų prekyvietes, tačiau daugelyje iš jų yra bilietais aprūpinti kioskeliai. 75 minučių bilietas gali būti naudojama visose viešojo transporto priemonėse. Vienkartinis bilietas kainuoja 1,50 € ir galioja 90 minučių, 10 važiavimų bilietas,m galiojantis 90 minučių vienam asmeniui kainuotų 13,80 €.

Viešasis transportas Milane- tai greitas, palyginti pigus ir ypatingai patogus būdas aplankyti visas įdomiausias miesto vietas bei nukeliauti į Jums reikiamą Milano dalį, tad pasirinkite Jums patogiausą visuomeninio transporto rūšį ir nepamirškite įsigyti bilietų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *