Jūs esate čia: Pradžia // Lankytinos vietos // Viešasis transportas Miunchene

Viešasis transportas Miunchene

08 25 2012 | Komentuoti


Sveiki atvykę į miestą, esantį pietų Vokietijoje, – Miuncheną. Tai antras pagal dydį šalies miestas, tad būtų įdomu pasižiūrėti, kokiomis gi savybėmis pasižymi Miuncheno viešasis transportas.

Viešasis transportas Miunchene

Viešasis transportas Miunchene

Miunchenas yra labai patogus miestas vaikščioti pėsčiomis, tačiau jeigu ši mintis Jūsų nevilioja, galima pasinaudoti ir viešojo transporto paslaugomis. Miuncheno viešojo transporto bendrovė (MVV) garantuoja, kad visuomeninis transportas greitai, saugiai ir patikimai pasitarnaus savo klientams bei pateisins beveik visus jų poreikius. Jūsų paslaugomis Miunchene važinėja įvairūs miesto ir regioniniai autobusai, o taip pat ir tramvajai ir metro.

Jeigu planuojate apsistoti mieste kelias dienas ir surengti keletą ekskursijų, derėtų apsvarstyti galimybę įsigyti 3 -jų dienų partnerių pasą, kuris apima vidinę baltąją Miuncheno zoną ir galioja 5 suagusiems asmenims. CityTourCard prieinama visiems miesto lankytojams ir garantuoja daugybę nuolaidų, tarp jų ir nuolaidas viešajam transportui. Galima įsigyti ir vienos dienos bilietą, galiojantį pasirinktame rajone, taip pat prekiaujama vaikiškais dienos bilietais, kurie Jūsų mažiesiems suteikia pigesnio keliavimo galimybę.

Iš Miuncheno galima tiesioginiais traukiniais susiekti su kitais Vokietijos bei Europos miestais. Visi tarptautiniai traukiniai stoja Miuncheno centrinėje stotyje, kurią galima rasti miesto centre. Šalia Miuncheno centrinės stoties taip pat yra priemiestinė geležinkelio stotis ir tiesioginė prieiga prie visų kitų visuomeninio transporto rūšių, pavyzdžiui, kai kurių autobusų stotelės yra tiesiai priešais stotį, tad nesunkiai galima susisiekti su kitomis Miuncheno vietomis.

Naudotis Miuncheno viešuoju transportu yra ganėtinai paprasta ir patogu, tereikia pasidomėti maršrutais, kurių žemėlapius pridėsime apačiuje,  ir, susiradus sau tinkamiausią transporto priemonę, nepamiršti įsigyti Jums priimtiniausią galiojantį kelionės bilietą.

Visą naudingą informaciją apie Miuncheno viešąjį transportą galima rasti oficialiame tinklalapyje.
Žymės: , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.