Viešasis transportas Niujorke

Esame Niujorke ir kviečiame Jus, mieli mūsų svetainės lankytojai, susipažinti su šio nuostabaus miesto viešojo transporto sistema.

Viešasis transportas Niujorke

Viešasis transportas Niujorke

Niujorkas gali neturėti švariausios ir maloniausios Amerikoje viešojo transporto sistemos, bet jis yra aprūpintas geriausiu ir įspūdingiausiu metro tinklu bei traukinių linijomis, o taip pat visame mieste važinėja greiti autobusai. Iš tiesų visa metropolinė zona turi net tris skirtingas metro sistemas, keturias priemiestinių traukinių sistemas, keletą keltų maršrutų bei tūkstančius autobusų maršrutus.

Yra trys atskiros Niujorko metro sistemos, įskaitant New York City Subway, PATH ir Newark Light Rail. Metro tęsiasi net 1150 km ir turi 468 stoteles, todėl nieko keisto, kad Niujorko metro yra laikomas didžiausiu pasaulyje. Vienkartinis bilietas kainuoja 2,50 $, vienos dienos bilietas – 8.25 $, taip pat galima įsigyti septynių dienų pravažiuojantį už 27 $ bei keturiolikos dienų bilietą už 51,50 $. Newark Light Rail – tai nedidelė metro sistema, kurios bilietas į vieną pusę kainuoja 1,35 $, o PATH metro sistema susideda iš poros linijų, jungiančių Manheteną ir Naujajį Džersį. Bilieto kaina į vieną pusę 1,75 $.

Long Island geležinkelis – tai patogus keliavimo būdas tiems, kas nori aplankyti Hamptoną. o Metro North traukiniai keliauja iš Grand Central Terminal į šiaurinius priemiesčius, įskaitant Westchester County ir Konektikuto vietoves. Lengviausias būdas nusigauti į Niujorko oro uostą yra NJ Transit sistema, kuri suteikia galimybę padaryti ekskursiją į Naująjį Džersį, Atlantic City bei Prinstoną.

Viešasis transportas Niujorke puikiai pritaikytas prie daugybės miesto gyventojų bei lankytojų norų, tad įsigykite bilietus ir drąsiai leiskitės į kelionę po šį nepakartojamą visų svajonių išsipildymo ir nepaliaujamų pramogų miestą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *