Viešasis transportas Osle

Tiems, kas domisi Norvegija, siūlome susipažinti su viešuojo transporto sistema jos sostinėje Osle.

Viešasis transportas Osle

Viešasis transportas Osle

Sakoma, kad būdingiausias Oslo viešojo transporto bruožas – punktualumas. Tiek metro, tiek ir miesto autobusai niekada nepravažiuos anksčiau,o tuo labiau nepavėluos, tad niekada neteks sukti galvos dėl planų pasikeitimo, nes keliones planuoti čia ypatingai lengva ir patogu.

Prie viešojo transporto priskiriami ir į priemiesčius važiuojantys elektriniai traukiniai, kurie keleivių patogumui važinėja po visą miestą bei jo apylinkes.

Jeigu kada keliausite į Oslą, nepamirškite, kad Norvegijos sostinė suskirstyta į penkias zonas. Svarbu žinoti tai, kad vieningos kelionės kainos mieste nėra nustatytos. Už bilietą turėsite sumokėti tiek, kiek žadate važiuoti, panašiai kaip Londone. Tačiau jeigu nenorite sukti galvos dėl nuolatinio bilietų pirkinėjimo, rekomenduojame įsigyti bilietą, kuris Jums galios visą parą. Toks bilietas kainuoja 75 kronas.

Tiems, kas planuoja ilgesnę viešnagę Norvegijos sostinėje, geriausias pasirinkimas būtų „Oslo Pass“ kortelės įsigijimas. Turintiems šią kortelę suteikiama galimybė ne tik važinėti viešuoju transportu, tačiau taip pat nemokamai apsilankyti daugelyje miesto muziejų. Už šią kortelę Jums reikėtų sumokėti 230 kronų.

Prisiminkite, kad vos įsigijus kelionės bilietą, būtina jį išmušti tik įlipus į viešojo transporto priemonę. Mieste palyginti daug kontrolierių, griežtai sekančių keleivių kontrolę, o pakliuvus be bilieto ar jo nepažymėjus, išrašomos didelės baudos.

Viešasis transportas Osle – tai ypatingai greitas ir patogus būdas keliauti po Norvegijos sostinę bei susisiekti su bet kuria miesto vieta, o tai ne tik sutaupys Jūsų laiko, bet ir palengvins turistinę kelionę lankant žymiausias Oslo lankytinas vietas.

Daugiau informacijos apie Oslo viešąjį transportą galite rasti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *