Viešasis transportas Paryžiuje

Keliautojams labai svarbu žinoti, kokios yra viešojo transporto galimybės jų pasirinktame mieste ar šalyje. Atsižvelgdami į tai, norėtume Jums pristatyti vieno iš dažniausiai lankomų miestų, Paryžiaus, viešąjį transportą.

Viešasis transportas Paryžiuje

Viešasis transportas Paryžiuje

Paryžių kasmet aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio, tarp jų ir nemaža dalis mūsų kraštiečių. Prieš planuojant kelionę į šį nuostabų meilės miestą, derėtų pasidomėti apie mieste siūlomas viešojo transporto paslaugas bei jų kainas.

Daugelį turistų pirmiausia domina kelionė nuo Beauvais oro uosto iki Paryžiaus centro. Juos skiria beveik 100 km, tad keliaudami autobusu turėsite sumokėti 15 eurų. Vaikams iki 2 metų ši kelionė nieko nekainuoja. Bilietus galima įsigyti šalia sustojimų esančiame kioskelyje. Autobusas stoja prie pirmojo ir antrojo oro uosto terminalo ir pristato savo keleivius iki pat Porte Maiilot stotelės, kurią galima rasti miesto vakaruose, neto Triumfo arkos. Iš šios vietos patogu susisiekti su bet kuria Paryžiaus vieta naudojantis metro ar miesto autobusų paslaugomis.

Paryžiuje siūloma įsigyti vienkartinius t+ bilietėlius, kurie kainuoja 1,70 euro,  tačiau perkant 10 bilietėlių iš karto, vieno kaina krenta iki 1,25 euro. Šis bilietas galioja metro, autobusuose, tramvajuose, o taip pat ir kylant funikulieriumi į Montmarto kalvą. Bilietą priima ir miesto ribose kursuojantys RER autobusai.

Ilgesniam laikui atvykus į Paryžių rekomenduojame įsigyti Paris Visite, kuris leis neribotai keliauti po miestą nustatytam dienų skaičiui. Turintiems šį bilietą turistams suteikiama nemažai papildomų nuolaidų Paryžiuje bei jo apylinkėse. Bilietą galima įsigyti 1,2,3 arba 5 dienoms ir jis pradės galioti nuo pirmojo panaudojimo (05:30 ryto iki kitos dienos 05:30 ryto).

Taip pat galima įsigyti bilietą Mobilis, tačiau juo besinaudojantiems turistams nesuteikiamos papildomos nuolaidos. Bilietas galioja neribotai visą dieną, tačiau jo galiojimo laikas yra tik viena para.

Tai pagrindinė infornacija, kurią reikėtų žinoti apie viešąjį transportą planuojantiems kelionę į Paryžių.

 

Viešasis transportas Paryžiuje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *