Viešasis transportas Roterdame

Roterdamas – tai miestas, esantis Pietų Olandijos provincijoje Nyderlanduose ir yra laikomas didžiausiu Europoje bei vienu didžiausių pasaulyje jūrų uostu. Siūlome Jums trumpai apžvelgti Roterdamo viešąjį transportą.

Viešasis transportas Roterdame

Viešasis transportas Roterdame

Nyderlandai turi sudėtingą viešojo  ir nacionalinio viešojo transporto tinklą. Kasdien keleivių paslaugoms tenkinti yra pasiruošę autobusai, tramvajai ar metropolitenas. Jeigu turite galiojantį bilietą, kelionės metu galite laisvai keisti transporto priemones.

Roterdamas suskirstytas į keletą zonų, o bilietai galioja tik tam tikrose zone ir tik tam tikrą laiko tarpą. Bilietus galima įsigyti visose RET pardavimų ir informacijos centruose, RET klientų aptarnavimo skyriuose, specialiuose bilietais prekiaujančiuose automatuose, kuriuose galima rasti metro stotyse. Bilietais taip pat prekiauja autobusų ir tramvajų vairuotojai.

Jei norite keliauti greitai ir lengvai skirtingose Roterdamo vietose, naudingiausia būtų įsigyti vieną valandą galiojantį bilietą. Tačiau Roterdame prekiaujama ir 1-2-3 dienų bilietais, kurie puikiai tinka turistams ar konferencijų bei kitš renginių lankytojams.

Taip siūloma nusipirkti lustinę kortelę – tai nauja mokėjimo sistema, kurie palaipsniui diegiama Nyderlanduose. Nuo 2009 metų ši kortelė yra vienintelė galiojanti mokėjimo priemonė vietiniame ir nacionaliniame viešajame transporte.Su šia kortele galima gauti daugybę nuolaidų kitoms pramogoms, pavyzdžiui, muziejų lankymui, restoranams, teatrams ar Roterdame esantiems klubams. Tad jei planuoja užsibūti Roteradmi, ši kortelė – geriausias pasirinkimas.

Roterdame yra Park and Ride („P & R“) saugomos stovėjimos aikštelės, kurios suteikia galimybę keliaujantiems automobiliu, palikti jį nemokamoje aikštelėje ir tęsti savo kelionę viešuoju transportu.

Daugiau informacijos apie Roterdamo viešąjį transportą galima rasti pardavimų ir informacijos vietose, tad išsirinkite Jums patogiausią keliavimo būdą ir bėgaukitės greitomis, patikimomis ir saugiomis kelionėmis po nepaprasto grožio miestą ir įdomiausias jo lankytinas vietas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *