Viešasis transportas Rygoje

Tolimesnė mūsų stotelė Latvija bei jos sostinė Ryga, o dėmesio centre – miesto viešojo transporto sistema.

Viešasis transportas Rygoje

Viešasis transportas Rygoje

Rygos viešąjį transportą sudaro net 9 tramvajų linijos, 20 troleibusų maršrutų ir 54 autobusų maršrutai, kurie pradeda savo darbą anksti ryte (05:00) ir baigia vėlai vakare (apie 01:00, priklausomai nuo maršruto). Kelionės bilietus galima įsigyti iš vairuotojo, kuris Jums kainuos 0.70Ls, tačiau rekomenduojame jį pirkti bilietų kasose, viešojo transporto bilietų pardavimo automatuose arba Narvesen ir Plus punkts spaudos kioskuose bei spados skyriuose, nes čia jie pigesni ir kainuoja 0.50Ls. Pigesniais bilietais prekiaujama ir Rimi prekybos centruose.

Jeigu Jūs planuojate naudotis Rygos visuomeniniu transportu dažnai, tada pats geriausias pasirinkimas būtų įsigyti bilietą daugiau nei vienai kelionei arba galiojantį tam tikrą laiko tarpą. Keleiviai gali pasirinkti skirtingas bilietų rūšis, pavyzdžiui, vienkartiniai bilietai (0.50Ls), keturių važiavimų bilietai (2Ls), penkių važiavimų bilietai (2.50Ls), 10 važiavimų (4.75Ls) arba 20 važiavimų (9Ls) bilietai, o taip pat prekiaujama vienos dienos (1.90Ls), trijų (5.70Ls) arba 5 (6-9.50Ls) dienų bilietais. Tie patys bilietai galioja tiek tramvajuose, tiek ir autobusuose bei troleibusuose. Jei perkate e-talons bilietą, jį būtina pridėti prie autobusuose ir tramvajuose esančių elektroninių bilietų skaitytuvų vos įlipus į transporto priemonę. Mirksinti žalia lemputė patvirtins Jūsų kelionės bilietą, o ekrane matysite kiek liko laiko Jūsų kelionei iki bilieto galiojimo laiko pabaigos.

Daugiau apie Rygos viešąjį transportą galima pasiskaityti Latvijos sostinės transporto organizacijos tinklalapyje www.rigassatiksme.lv, kur rasite ne tik visą reikalingą informaciją, susijusią su bilietais bei jų naudojimu, tačiau taip pat galėsite palengvinti savo kelionės planavimą, nes svetainėje patalpinti tikslūs transporto priemonių tvarkaraščiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *