Viešasis transportas Stokholme

Šiandien www.pigiausiskrydziai.lt pristato Jums Stokholmo viešąjį transportą bei jo teikiamas paslaugas.

Viešasis transportas Stokholme, metro

Viešasis transportas Stokholme

Kiekvienas keliaujanti į Stokholmą turėtų žinoti, kad Stokholmas yra suskirstytas į daugybę transportinių zonų, nuo kurių priklauso bilietų kainos. Bilietus siūloma įsigyti jais prekiaujančiuose automatuose, kuriuos galima rasti prie kievienos autobuso stotelės. Nepamirškite, kad norint įsigyti bilietą, būtina su savimi turėtu švediškų kronų arba kreditinę kortelę. Priešingai nei pas mus, vairuotojai bilietais neprekiauja. Planuojantiems keliauti su grupe, kurią sudaro ne mažiau kaip 4 asmenys, Stokholme siūloma įsigyti bilietų kortelę. Tokiu būdu galėsite važiuoti nuo terminalo iki centro ir atgal, o bilietas vienam asmeniui kainuotų apie 1,70 LVL.

Mieste važinėjančių autobusų ir metro bilietai galioja ne ilgiau nei 1 val. nuo įėjimo į transporto priemonę ir vairuotojui įspaudus atspaudą, žymintį kelionės pradžios datą ir laiką.

Prisiminkite, kad vaikams iki 6 metų kelionė viešuoju transportu nieko nekainuoja, tačiau mažamečių negalima palikti be priežiūros, o tai reiškia, kad jiems draudžiama keliauti be suaugusiųjų palydos (atrodo, savaime aišku). Taip pat taikomos nuolaidos asmenims iki 26 metų, tačiau nebūtinai studentams ar moksleiviams (specialių nuolaidų studentams nėra). Keliauti traukiniais, autobusais bei kt. pigiausia yra nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, o penktadienį ir savaitgaliais kainos žymiai pakyla.

Stokholmo viešąjį transportą sudaro: autobusai, metro, tramvajai ir traukiniai, kurie palengvina kelionių planavimą tiek Stokholme, tiek ir kituose Švedijos miestuose.

Viešasis transportas Stokholme – tai pigus ir patogus būdas keliauti po miestą ne tik vietiniams gyventojams, bet ir turistams, nes daugelis minėtųjų susisiekimo priemonių dažniausiai priveža prie pat žymiausių ir įdomiausių kultūrinių ir istorinių objektų bei labiausiai lankomų miesto vietų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *