Viešasis transportas Šveicarijoje

Keliaukime į Šveicariją ir susipažinkime su jos viešojo transporto sistema.

Viešasis transportas Šveicarijoje

Viešasis transportas Šveicarijoje

Šveicarija visame pasaulyje garsėja puikiai išvystyta viešojo transporto sistema, o ypač traukinių. Miestelyje, kuriame gyventojų yra vos 35 000 galima naudotis tiek tramvajų, tiek ir autobusų, traukinių ar troleibusų paslaugomis, todėl įveikti ilgesnius ar trumpesnius atstumus čia nekyla jokių vargų. Nieko keisto, kad Šveicarijoje žmonės mieliau renkasi viešojo transporto paslaugas,  nei keliones nuosavu automobiliu.

Vienas populiariausių oro uostų yra Ciuriche, iš kurio traukiniais galima be vargo nukeliauti į daugumą Europos miestų ir visai nesvarbu, kokiu paros metu Jums prisireiktų keliauti – traukiniai visada Jūsų paslaugoms. Tačiau neišsigąskite dėl kelionių traukiniais kainų, kurios iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti gasdinančios. Geriau pasidomėjus, galima rasti gana neblogų pasiūlymų tiems, kurie retai naudojasi traukinių paslaogomis, o taip pat taikomos nuolaidos jaunimui iki 25 metų: jau kuris laikas jiems kelionės nuo 19 valandos iki 5 valandos ryto yra nemokamos. Tiems, kurie dažniau keliauja traukiniais, tačiau dažniausiai tuo pačiu maršrutu, taikomi specialūs pasiūlymai, suteikiantys galimybę keliauti pigiau, o turistams rekomenduojama įsigyti tam tikras korteles, kurių dėka kelionės kainuos iki 80 proc. pigiau. Daugiau informacijos gausite visos stotyse ar oro uoste.

Sakoma, kad kelionė traukiniu – tai bene vienintelė galimybė pažinti nuostabųjų Šveicarijos gamtovaizdį, pasimėgauti greita, patogia ir švaria kelione, nesukant galvos dėl nuosavo automobilio bei nepraleidžiant gražiausių vaizdų susitelkus į vairavimą.

Viešasis transportas Šveicarijoje – tai puikus būdas keliauti po šalį, tad rinkdamiesi transportą, gerai apsvarstykite galimybę palikti automobilį pailsėti ir pasirinkite kelionę traukiniais, kurių metu galėsite nepaliaujamai grožėtis nepakartojamu peizažu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *