Viešasis transportas Taline

Visiems, planuojantiems ar besidomintiems kelionėmis į Taliną siūlome susipažinti su miesto viešojo transporto sistema.

Viešasis transportas Taline

Viešasis transportas Taline

Talinas – tai miestas, kuriame rekomenduojama keliauti pėsčiomis: šiuolaikinis centras ir senamiestis tiesiog ranka pasiekiami, tad leisti pinigų viešojo transporto bilietams tiesiog neapsimoka.  Taip pat derėtų prisiminti, kad Talino senamiestyje įprastas eismas draudžiamas, o vietose, kur automobilių eismas nėra uždraustas, pėstiesiems vis tiek suteikiama pirmenybė.

Tiems, kurie planuoja keliauti į Talino priemiesčius ar vietas, esančias toliau nuo miesto centro, patogiausia būtų naudotis viešojo transporto priemonėmis, nors kai kurie turistai yra linkę išsinuomoti automobilį. Taline viešasis transportas yra ganėtinai pigus, o įsigijus Talino kortelę, sutaupysite ir galėsite važinėti visuomeninio transporto priemonėmis arba specialiai ekskursiniais autobusais nemokamai.

Talino viešasis transportas neapsunkins Jums kelionės ir neprivers sukti galvos dėl bilietų įvairovės: šiame mieste tiek autobusams, tiek ir tramvajams bei troleibusams taikoma ta pati bilietų sistemų. Jais prekiaujama kioskuose, o taip pat bilietus galima įsigyti iš transporto priemonės vairuotojo. Vienakrtinio bilieto kaina kioskuose – 10 EEK, o tuo tarpu pas vairuotoją turėsite sumokėti net 15 EEK. Nepamirškite vos įlipus į transporto priemonę pažymėti bilietėlį, nes už važiavimą be bilieto Taline baudžiama net 600 EEK bauda.

Viešasis transportas Taline savo darbą pradeda 06:00 val., o paskutiniai autobusai savo keleivius veža net iki 00:00 val.

Jeigu nenorite keliauti viešuoju transportu, visada galite naudotis taksi paslaugomis, tačiau įspėjame, kad Talino miesto taksistai garsėja kaip didžiausi sukčiai, tad būkite budrūs ir naudokitės tik licensijuotomis taksi.

Viešasis transportas Taline – tai greitas, pigus bei patogus būdas keliauti po miestą bei pamatyti visas įdomiausias lankytinas vietas ir objektus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *