Jūs esate čia: Pradžia // Lankytinos vietos // Viešasis transportas Valensijoje

Viešasis transportas Valensijoje

08 25 2012 | Komentuoti


Šiandien toliau tęsiame pažintį su pasaulio viešojo transporto sistemomis ir sekanti mūsų stotelė – Valensija.

Viešasis transportas Valensijoje

Viešasis transportas Valensijoje

Valensijoje yra ganėtinai neblogai išvystyta ir nuolatos plečiama bei tobulinama metro sistema. Šiuo metu miestas gali pasigirti, jog jo metro modernus, švarus, gerai organizuotas ir  juo labai paprasta naudotis. Valensijos metro sistema yra naudinga tiek mieste, tiek ir už miesto ribų. Jį sudaro ne tik įprasta metro sistema aplink miestą ir jo centrą, tačiau Valensijos metro yra išplėstas ir į priemiesčius. Metro sudarytas iš keturių linijų, o pats miestas suskirstytas į keturias zonas, kuriuose atitinkamai skiriasi ir keliavimo kainos. Tačiau šiuo atveju apsimoka investuoti į Valensijos turisto kortelę, nes vienas iš jos privalumų – nemokamas viešasis transportas.

Valensija taip pat didžiuojasi savo raudonaisiais autobusais, kurių yra net 58 linijos: 45 iš jų yra dieniniai maršrutai, 8 naktiniai maršrutai bei 4 paplūdimio maršrutai. Autobusų žemėlapius galima rasti beveik kiekvienoje stotelėje. Ilgai laukti tinkamos transporto priemonės tikrai nereikės – Valensijos autobusai važiuoja kas 5 minutes. Vienkartinį kelionės bilietą galima nuspirkti tiesiog pas vairuotoją, o taip pat bilietais prekiauja gatvėse esantys kioskai ir tabako parduotuvės.

Greičiausias ir patogiausias būdas iš oro uosto pasiekti Jums reikiamą vietą mieste – taksi (nors tai kainuotų apie 14,00 € brangiau nei naudojantis viešuoju transportu). Oro uoste nesunku susirasti laisvą taksi, pasiruošusį pristatyti Jus prie pat pasirinktos vietos slenksčio, nes šalia yra įsikūręs taksi parkas.

Viešasis transportas Valensijoje  – tai paprastas, patogus, greitas bei, palyginti, pigus būdas keliauti po šį Ispanijos miestą, tad nepraleiskite galimybės čia apsilankyti ir pamatyti pačias įdomiausias lankytinas vietas.
Žymės: , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2010 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą. Draugai:Darbas Norvegijoje Anglija