Viešasis transportas Varšuvoje

O dabar apsilankykime kaimyninėje Lenkijoje bei jos sostinėje Varšuvoje ir pažiūrėkime, koks viešasis transportas kiekvieną dieną teikia paslaugas šio miesto gyventojams bei jo svečiams.

Viešasis transportas Varšuvoje

Viešasis transportas Varšuvoje

Varšuva – tai miestas, kuriame gyvena daugiau nei milijonas žmonių, todėl ir viešasis transportas turi būti gerai išvystytas ir paruoštas tokiam gausiam vartotojų skaičiui. Varšuvoje savo paslaugas teikia autobusai, tramvajai ir 1995- aisiais metais pradėjęs veikti metro.

Mieste kursuoja tiek dieniniai, tiek ir naktiniai autobusai. Pirmieji savo maršrutus prade 04:30 ryte, o darbą baigia 23:00 val. Visi Varšuvos autobusai yra geltonos bei raudonos spalvos. Jų ir tramvajų bilietus galima įsigyti spaudos kioskuose arba specialiuose aparatuose, esančiuose stotelėse. Kaip ir Lietuvoje, Varšuvoje bilietais prekiauja ir vairuotojas, tik šie tokiu atveju kur kas brangesni.

Galima įsigyti įvairiausių bilietų: galiojančių  20 minučių, 40 minučių, valandą arba pusantros, o taip pat ilgesnio laikotarpio, tokius kaip trijų savaičių, savaitės ar mėnesinius bilietus.

Naudojantis Varšuvos metro paslaugomis, galima nuvykti iš miesto centro iki Pietinės jo dalies. Matro savo darbą pradeda 05:00 iš ryto, o baigia 00:00 darba dienomis, savaitgaliais jis dirba šiek tiek ilgiau – iki 02:30 val.

Po miesto centrą patogiausia keliauti tramvajais, nors autobusais taip pat galima keliauti tiek miesto centre, tiek ir priemiesčiuose bei atokesniuose rajonuose. Piko metu rekomenduojame keliauti greitaisiais autobusais, kuriuos atskirsite pagal numerius su E raide. Naktiniai autobusai pažymėti raide N ir savo maršrutus pradeda nuo centrinės Varšuvos stoties.

Varšuvos viešasis transportas – tai puiki galimybė apkeliauti visą miestą, o patogūs autobusai  garantuoja kokybišką bei malonią kelionę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *