Jūs esate čia: Pradžia // Lankytinos vietos // Viešasis transportas Vienoje

Viešasis transportas Vienoje

08 24 2012 | Komentuoti


Keliamės į didžiausią Austrijos miestą, šalies sostinę ir dešimtą pagal dydį miestą Europos sąjungoje – Vieną. Šiandien siūlome Jums galimybę susipažinti su šio miesto viešojo transporto sistema.

Viešasis transportas Vienoje

Viešasis transportas Vienoje

Viena turi gerai išvystytą viešojo transporto tinklą. Autobusai, traukiniai, tramvajai ir metro nuveš Jus i beveik visas miesto vietoves. Vienoje yra penkios metro linijos, 28 tramvajų ir 85 autobusų linijos, iš kurių 24 veikia ir naktimis. Naktiniai autobusai pradeda savo darbą 00:30 ir dirba iki pat 05:00 ryto. Savaitgaliai ir švenčių dienomis požeminiai traukiniai važiuoja visą naktį.

Verkehrsverbund Ost-Region VOR – tai Austrijos rytinių regionų transporto asociacija, padalyta į aštuonias zonas . Viena priklauso vienai pagrindinių zonų – Kernzone.

Nusipirkę bilietą, kuris Jums kainuos 2 EUR, nepamirškite, kad jis gali būti naudojamas visose viešojo transporto priemonėse, tačiau tik vienoje zonoje. Bilietus galima įsigyti specialiuose bilietais prekiaujančiuose aparatuose daugelyje požeminių stočių bei bilietų pardavimo kioskuose ar tabako parduotuvėlėse. Bilietais prekiauja ir vairuotojai, tačiau perkant iš jų tektų sumokėti 2,20 EUR.

Vienoje prekiaujama ne tik vienkartiniai viešojo transporto bilietais: čia galima įsigyti ir 24 valandų bei 72 valandų pravažiuojančius, o taipogi yra savaitiniai, mėnesio ar netgi metiniai bilietai.

Bilietai turi būti patvirtinti prieš pat kelionę. Tam, kad patvirtintumėte savo bilietą, turite pažymėti jį mėlynuose aparatuose, esančiuose prie metro stočių įėjimo, taip pat autobusuose ir tramvajuose. Bilietai, kurie buvo pirkti ir transporto priemonės vairuotojo, būna iš karto patvirtinti ir jų žymėti nebereikia.

Viešasis transportas Vienoje atsakingas už greitas, pigias ir patikimas keliones po Austrijos sostinę, tad Jums belieka įsigyti bilietus ir susirasti tinkamiausius maršrutus.
Žymės: , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.