Viešbučiai Kretoje

Kreta yra nuostabi Graikijos sala, kurioje poilsiaujant verta praleisti nors vieną savaitę. Tačiau kur per šią savaitę apsistoti? Panagrinėkime kokie yra geriausi viešbučiai Kretoje.

viesbuciai-kretoje

Daugelis viešbučių Kretoje yra gana prabangūs

Šiandieną Kretoje turizmas yra plėtojamas ypatingai sparčiai, todėl viešbučių skaičius čia viršija 800. Prisiminkime, kad Kretos plotas siekia tik 8336 kvadratinius kilometrus, tad viešbučių čia tikrai daugiau, negu reikia. Tiesa, vieni jų geresni, kiti blogesni, vieni pigesni, kiti brangesni.

Tad pasidomėkime, kokie yra geriausi Kretos viešbučiai?

Geriausias Kretos viešbutis

„Paradise Island Villas“ be ginčų yra įvardijamas kaip prabangiausias šios salos viešbutis. Įsikūręs saloje, 12 vilų kompleksas savo vaizdu į jūrą, bei uolėtus kalnus, neabejotinai pakerės kiekvieną. Šis viešbutis siūlo privačius sodus, baseinus, restoraną, du didelius bendrus baseinus, sporto salę, ir net teniso kortus. Šis pastatų kompleksas pilnai turėtų patenkinti Jūsų poreikius!

Taip pat Kretoje gerą vardą užsitarnavęs yra „Elounda Mare Hotel“ viešbutis. Šis Kretos viešbutis turi net savo tradicijas – jo virtuvė,  ir suteikiami malonumai yra išskirtiniai. Taip pat kalbant apie šį viešbutį verta žinoti, kad šis viešbutis yra pirmasis, patekęs į prabangiausių Graikijos viešbučių sąrašą.

Na ir trečiasis viešbutis šiame sąraše yra „Domes of Elounda“. Gerą vardą šis viešbutis užsitarnavo savo išskirtinumo dėka. Čia dvelkia nuostabus Viduržemio jūros vėjelis, o visas viešbučio „temperamentas“ – architektūra, virtuvė, pateikta itin prabangiai.

Tad štai tokie geriausi viešbučiai Kretoje. Turbūt retas lankysis juose, tačiau turbūt daugeliui įdomu, kokie yra geriausiųjų viešbučių „vardai“.

http://youtu.be/qoXkxswnnOg

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *