Viešbučiai Maljorkoje

Jau susipažinote su keliomis Maljorkos lankytinomis vietomis, pigių skrydžių pasiūlymu, o dabar kviečiame Jus pasižvalgyti po keletą puikių, Jūsų poilsiui ir patogumams pritaikytų viešbučių.

 

Viešbučiai Maljorkoje

Maljorkos viešbučiai: Sa coma, Aparthotel Eden Alcudia

Tai viešbutis, įsikūręs Alkadijoje ir yra kiekvieno turisto, trokštančio ramaus, patogaus ir visaverčio poilsio. Iki smėlio paplūdimio Jus skirs vos 30 metrų, o iki kurorto centro vos 2 km. Nuo Palmos oro uosto iki viešbučio kelionei prireiks maždaug valandos.

Apsistosite 6 aukštų pastate, viename iš 260 kambarių. Vietoje galėsite skaniai pavalgyti restorane, kavinėje arba išgerti sangrijos vyno bare. Viešbutyje Jūsų laukia visi patogumai: televizija, bevielis internetas, pinigų keitykla, skalbimo paslaugos, gydytojo paslaugos, automobilių ir dviračių nuoma.

Maljorkos viešbučiai: Santa Ponsa, Bahia del Sol

Viešbutį rasite Santa Ponsoje, 50 metrų iki jūros ir apie 300 metrų iki smėlio papūdimio, o iki kurorto centro Jus skirs vos 500 metrai. Salos sostinę pasieksite daugiausiai per pusvalandį, panašiai Jus keliausite ir iki oro uosto.

Apsistosite aštuonių aukštų pastate, kuriame veikia puikus restoranas, baras, TV salė, žaidimų kambarys, 2 baseinai bei dengtas baseinas. Visuose kambariuose gausu patogumų: vonia, tualetai, televizoriai, telefonai, radio aparatai, oro kondicionieriai, balkonai ir terasos, seifai, mini barai.

Viešbučiai Maljorkoje: Alkudija, Grand Oasis Palace de Muro

Viešbutį galima rasti Alkudijoje, ant jūros kranto, šalia puikaus smėlio paplūdimio bei už 4 km nuo Alkudijos centro. Iki salos sostinės yra valanda kelio, o iki Palmos oro uosto 60 km.

Tai modernūs 3 aukštų pastatai, kuriame yra keli restoranai ir barai, baseinas, konferencijų salė, žaidimų kambarys, TV kambarys, internetas, taip pat čia galima išsikeisti pinigus, naudotis skalbimo paslaugomis, išsinuomoti automobilį ar dviratį.

Ši vieta puikiai tinka turistams, norintiems aktyviai leisti laisvalaikį: galėsite lankytis treniruoklių salėje, saunoje ar garų pirtyje, pasimėgauti akimirkomis sūkuriniame baseine. Taip pat tiems, kam neužteks saulės spindulių, yra įkurtas soliariumas, o po ilgos dienos galima užsisakyti masažą ar praleisti popietę sveikatingumo centre. Ką jau kalbėti apie vandens sportą paplūdimyje, netoliese esantį golfo aikštyną ar žirgyną…

Tai tik trys puikūs viešbučiai Maljorkoje, tačiau šioje saloje beveik kas antras namas skirtas turistų paslaugoms, todėl skirkite keletą minučių brangaus savo laiko ir išsirinkite gyvenamąją vietą pagal savo poreikius.

http://www.youtube.com/watch?v=V4jYC319qec

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *