Vietnamo miestai

Vietnamas – šalis išsiskirianti iš kitų Azijos valstybių. Ilgą laiką čia buvo aršiai kariaujama, tačiau Vietnamo miestai pakankamai greitai atsigauna.

Vietnamo_miestai

Ar galėtumėte pasakyti kad šis Vietnamo miestas yra Azijoje?

Kaikurie sako, kad atvažiavus į Saigoną, galima pagalvoti, jog esi atvažiavęs į vakarų Europą. Iš tiesų, dauguma rajonų čia savo architektūra nei iš tolo neprimena naujųjų Azijos miestų, ir turi daug bendro su Europos miestais.

Lankytonų objektų šiame mieste tiek daug, ir jie visi tokie geri, kad juos net sunku išvardnti. Geriausia būtų nuvykti, kad ir į nuostabaus grožio „Rex“ viešbutį. Ten jūs sužinosite apie šiuo metu gražiausiai atrodančius objektus.
Tačiau galite būti tikri, kad jums bus pasiūlyta nuvykti į Glac-Lam pagodą, garsėjančią dėl savo septynaukščio bokšto, ar pasivaikščioti po Don Khoi bulvare esančias užeigas.

Kultūriškiausias Vietnamo miestas

Hanojus dažnai minimas tarp lankytinų pasaulio miestų. Šis miestas šiuo metu atrodo ne tik todėl, kad prieš metus atšventė tūkstantąjį savo gimtadienį, tačiau ir todėl, kad jame puikiai išlaikytos visos architektūros tradicijos.

Jokiame kitame Vietnamo mieste nerasite tiek daug įvairių kultūrinių paminklų kaip čia – jų Hanojuje galima rasti per 600!

Vertėtų pradėti nuo Senojo rajono. Įdomu yra tai, kad jame dar galime rasti originalų gatvių išdėstymą, bei architektūrinius požymius. Verta pamatyti Literatūros šventyklą, Chùa Một pagodą, čia neseniai buvo atrasta 900 metų senumo Hanojaus tvirtovė.

Hanojuje galima rasti ir Kolonijinės architektūros šedevrų. Vienas tokių – Šv. Juozapo katedra. Taipogi dažnai minima prezidento rezidencija, ar Didieji Operos rūmai.

Savaime aišku Vietname yra ir puikių kurortų. Vienas iš jų – Na Trangas.

Jis jau senai yra vienas iš svarbiausių Vietnamo miestų turizmo atžvilgiu. Čia verta aplankyti tokias vietas, kaip Vinpearl SPA centrą, ar pasilinksminti Vinepearl vandens parke.

Na Trange puikūs paplūdimiai, tad itin verta apsilankyti juose – jie jums paliks itin gerą įspūdį.

Verta paminėti Long Son pagodą, kuri dabar yra dažnai lankoma, dėl joje esančios Budos statulos.

Kaip matote Vietnamo miestai yra gan Europietiški, tačiau jie tikrai nėra praradę savo senojo žavesio, tad vien dėl šios harmonijos, jums reikėtų pamatyti šią šalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *