Vilniaus miesto transportas

Svetainėje daugiausia dėmesio skiriama užsienio šalims, jų lankytinoms vietoms bei kitai svarbiai informacijai, kuri gali būti naudinga keliauti besirengiančiam turistui. Tačiau nederėtų pamiršti, kad ne kiekvienas žino svarbiausius dalykus apie savąjį kraštą… Tad pradžiai norėtume supažindinti Vilniaus miesto svečius ir gyventojus  su  sostinės transporto ypatumais ir kai kuriomis taisyklėmis.

Vilniaus miesto transportas

Vilniaus miesto transportas

Sostinėje kasdien nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro kursuoja autobusai bei troleibusai. Kiekvienas norintis pasinaudoti viešojo transporto paslaugomis, gali įsigyti vienkartinius bilietus spaudos kioskuose arba pas vairuotoją. Kaino tiek autobusams, tiek ir troleibusams nesiskiria, tačiau taikomos įvairios nuolaidos moksleiviams, studentams, pensininkams ar invalidams.

Taip pat Vilniuje veikia elektroninio bilieto sistema, kuri siūlo, įsigijus kortelę ir ją reguliariai pildant, patogiai ir nesijaudinant dėl vienkartinių bilietų keliauti viso miesto teritorijoje. Esama mėnesinių bilietų, o taip pat tą pačią kortelę galima naudoti ir vienkartiniams bilietams įsigyti.

Atvykus į Vilnių, galima įsigyti bilietą kelioms dienoms: 1, 3 ar 10 parų. Jį galima gauti šiuose spaudos kioskuose: Geležinkelio g. 16 (netoli Geležinkelio stoties), Gedimino pr. 9a (V. Kudirkos aikštė), Žolyno g. 15 (SĮ „Susisiekimo paslaugos“ būstinė, 304 kab.).

Be valstybinių autobusų ir troleibusų, Vilniaus maršrutais važiuoja ir privatūs autobusai, kuriuose bilietais prekiauja konduktoriai.  Taip pat sostinėje yra keletas transporto priemonių, skirtų turistams bei miesto svečiams.

Taigi Vilniaus miesto transportas – tai patogi ir pigi priemonė susisiekti su bet kuriuo sostinės objektu, o tam, kad nepasiklystumėte tarp daugybės maršrutų, pridėsime Jums miesto planą, o taip pat jį galima rasti paspaudus čia.

Naudingos nuorodos

www.vilniusticket.lt

www.vilniustransport.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *